Serenay Sarıkaya'dan ilk açıklama: Saadet Özsırkıntı'yı takip etmiyordum! -Süper Kulüp

1 Aralık 2020 - 20:40

Serenay Sarıkaya’dan ilk açıklama: Saadet Özsırkıntı’yı takip etmiyordum!

Serenay Sarıkaya’dan ilk açıklama: Saadet Özsırkıntı’yı takip etmiyordum!
Son Güncelleme :

07 Kasım 2020 - 9:55

1

Serenay Sarıkaya, önceki akşam menajeriyle Etiler’deki bir restoran çıkışı görüntülendi. Giyim tarzıyla dikkat çeken oyuncunun, keyfinin yerinde olduğu görüldü.

2

"HER ŞEY YOLUNDA" Geçtiğimiz günlerde silikonlarını yenileten Sarıkaya, "Sağlığınızla ilgili bir problem var mı?" sorusuna, "Her şey yolunda, çok teşekkür ederim" cevabını verdi.

3

Cem Yılmaz’la ayrılık haberleri hatırlatılan ünlü oyuncu, "Teşekkür ederim, görüşmek üzere, sağ olun" diyerek, soruları geçiştirdi.

4

SAADET ÖZSIRKINTI TAKİPTEN ÇIKTI MI? 29 yaşındaki güzele, Cem Yılmaz ile sunucu Saadet Özsırkıntı'nın yakınlaştığı iddiası sonrası Özsırkıntı'nın sosyal medya hesabından kendisini takipten çıkardığı iddiası da soruldu.

5

Muhabiri düzelten Serenay Sarıkaya, "Ben hiç takip etmiyordum zaten" dedi.

6

"SERENAY'A HAYRANIM" Saadet Özsırkıntı, 'O Ses Türkiye’ye konuk olarak gelen Serenay Sarıkaya'ya "Güzelliğine, çalışkanlığına ve disiplinine hayranım" şeklinde övgüler yağdırmıştı.

7

"HER SELAMLAŞTIĞIM AŞKA EVRİLMESİN" Geçtiğimiz günlerde Cem Yılmaz'ın (47), kendisinden 17 yaş küçük sunucu Saadet Özsırkıntı ile flört ettiği öne sürüldü.

8

Genç sunucu, "Doğru. Oyuna gittim, kendisini daha önceden işim gereği tanıyorum; kulisine de uğradım. Her selamlaştığım aşka evrilmesin. Yanlış veya yalan bilgilerle hele ki ağzımdan çıkmış gibi gündem yaratılmasın lütfen sizden ricamdır" mesajı ile bu iddiayı yalanladı.