SERKAN KAYA’DAN CAHİDE PALAZZO’DA MUHTEŞEM PERFORMANS…

Arabesk müziğin prensi Serkan Kaya, önceki akşam sahneye çıktığı Cahide Palazzo'da şarkılarıyla herkesi mest etti. Cahide'de cuma akşamı klasiği haline gelen Kaya'yı Avrupa'dan dinlemeye gelen misafirleri akşam boyunca şarkılara eşlik etti.

Arabesk müziğin prensi Serkan Kaya, önceki akşam sahneye çıktığı Cahide Palazzo’da şarkılarıyla herkesi mest etti. Cahide’de cuma akşamı klasiği haline gelen Kaya’yı Avrupa’dan dinlemeye gelen misafirleri akşam boyunca şarkılara eşlik etti.

Sesi ve yorumuyla gönüllerde taht kuran Serkan Kaya, Cahide sahnesinde uzun süre hafızalardan silinmeyecek bir performansa imza attı.

Ukrayna, Almanya, Belçika ve Hollanda’dan kendisini izlemeye gelen gurbetçi misafirlerini selamlayan sanatçı, “Bu kadar yol katedip beni dinlemeye gelen dostlarıma teşekkürlerimi iletiyorum. Bu büyük sevginin farkındayım ve sevginize layık olmaya çalışacağım.” sözlerinin ardından en güzel şarkılarını sevenleri için seslendirdi.

Sahnede kaldığı süre boyunca Kaya’nın şarkılarına hep bir ağızdan eşlik eden Cahide misafirleri, büyük alkışlarla gecenin finali yaptılar.

YORUM