Şevval Şahin: Türk'üm, Türk olmaktan gurur duyuyorum - Süper Kulüp MagazinSüper Kulüp Magazin

27 Ekim 2020 - 20:47

Şevval Şahin: Türk’üm, Türk olmaktan gurur duyuyorum

Mercedes Benz Fashion Week Istanbul kapsamında defilesi yayınlanan Raşit Bağzıbağlı, öncesinde Türkiye Güzeli Şevval Şahin’le Akaretler’deki W Otel’de 2021 Kış Kreasyonu tanıtım fotoğrafları için objektif karşısına geçti. Ünlü modacı, dijital defilesinde de başmanken olan Şevval Şahin’le basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Şevval Şahin: Türk’üm, Türk olmaktan gurur duyuyorum
Son Güncelleme :

17 Ekim 2020 - 15:13

1

Mercedes Benz Fashion Week Istanbul kapsamında defilesi yayınlanan Raşit Bağzıbağlı, öncesinde Türkiye Güzeli Şevval Şahin'le Akaretler'deki W Otel'de 2021 Kış Kreasyonu tanıtım fotoğrafları için objektif karşısına geçti. Ünlü modacı, dijital defilesinde de başmanken olan Şevval Şahin'le basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

2

"ÜNLÜLER DÜNYASINDA KİMİN SKANDALI YOK Kİ?" Raşit Bağzıbağlı, "Şevval'le çalışmaktan çok mutluyum. Bence Türkiye'nin en iyi modeli. Fiziği ve duruşunu çok beğeniyorum" dedi. Bağzıbağlı, "Şevval Hanım son dönemin çok konuşulan isimlerinden olduğu için mi birlikte çalışıyorsunuz?" sorusuna, "Hayır tabii ki. Şevval güzel seçildiği zaman da ilk çekimini beraber yapmıştık. Bugüne kadar tüm defilelerimde yer aldı. Ben insanlarla proje yapma durumumu skandallarıyla değerlendirmiyorum. Ünlüler dünyasında kimin skandalı veya yanlış anlaşılması yok ki?" karşılığını verdi.

3

'KİMİN, NE DÜŞÜNDÜĞÜYLE İLGİLENMİYORUM" Şevval Şahin, katıldığı bir Youtube kanalındaki İngilizce ve Türkçe karışık konuşmasının sosyal medyada gündem olması hatırlatılınca, "Orası bir Youtube kanalı ve yanlış anlaşılmış olabilir. Kimin, ne düşündüğüyle ilgilenmiyorum. Önemli olan ne hissettiğiniz. Ben kendimi Türk olarak görüyorum ve Türk olmaktan gurur duyuyorum. Daha cool ve havalı görünmek için bunu yaptığımı söyleyenler var. Öyle bir çabam yok. Raşit de bunu bilir çünkü o da İlgiltere'de doğdu. Ayrıca İngiltere'de uzun süre yaşadığım için İngilizcem Türkçem'den daha iyi olabilir. Bu sadece ben değil, tüm yabancı ülkedelerde yaşayan vatandaşlarımızın sıklıkla yaşadığı bir sorun" açıklamasını yaptı.

4

"ALKIŞLAMAK GEREK" Konuya dahil olan Raşit Bağzıbağlı, "Şevval Şahin bir Türkiye Güzeli ve ülkemizi Miss World yarışmasında temsil ederken akıcı, iyi İngilizcesi ile ilgi çekmiş ve taktir edilmişti. Bu sebeple Şevval Şahin'i eleştirenler var. Bence bir Türk kızının bu kadar iyi İngilizce konuşmasını alkışlamak gerek. Çünkü yurt dışında Şevval'in İngilizcesi çok beğenildi" ifadelerini kullandı.

5

Şevval Şahin, son dönemde evinde düzenlediği partiler hakkında, "Bu konuyla ilgili çok fazla konuşmak istemiyorum. Bugün Raşit Bağzıbağlı'nın çekimi için buradayız. Geldiğiniz için hepinize çok teşekkür ederiz" şeklinde konuştu.

Google Haberlere Abone Ol