SEYHAN SOYLU “KİBARİYE BENİ 40 BİN EURO DOLANDIRDI, KOCASININ KAFASINA KÜL TABLASI VURDUM!”

featured
service

Flash Tv’ de hafta içi her gün saat 15.00 – 17.00 saatleri arasında canlı olarak yayınlanan ve yayınlandığı günden beri gündemden düşmeyen olaylara imza atan “Seyhan Soylu ile AL SANA HABER”, farklı kimliklerden oluşan ünlü yorumcuları kadrosuna dahil etmeye devam ediyor. Nihat Doğan, Ebru Polat ve Bahar Candan’ın yorumculuk yaptığı Seyhan Soylu’ nun moderatörlüğündeki programda, artık her güne farklı bir ünlü magazin duayeni, yorumcu olarak katılacak. Başarılı gazeteci Nurcan Sabur Pazartesi, MGD kurucu başkanı Nurettin Soydan Salı günleri, Çarşamba günleri Bilal Özcan, Perşembe günleri Erol Köse, Cuma günleri Ali Eyüpoğlu ile anlaşma yapıldı.

//www.youtube.com/watch?v=GMUU2WSfnTo

  • “AL SANA HABER” de bugün Kibariye’nin kuaför parasını ödememesi ve dolandırması ile ilgili bir videonun ardından Ebru Polat;“Ben Kibariye’yi ve Ali’ yi tanıyorum eli çok açık, çok tatlı bir kadındır. Ben öyle bir şey yaptığına inanmıyorum. Şöhretli bir kadındır.”derken Seyhan Soylu araya girerek“Bir dakika siz şöhrete göre mi hareket ediyorsunuz. Siz bilmezsiniz 20 sene önce ben menajerliğini yapıyordum Kibariye’nin. O yıllarda Bursa’ da Köşk Gazinosu’nda çalışıyordu. O dönem en ünlü pavyondu. Ekonomik anlamda da sıkıntılı bir dönemdelerdi. Ben yaptığım bir PR ile bir anda onları başka bir boyuta taşıdım. Kocasının altına lüks arabayı ben aldım. O tarihte 40 bin Euro para verdim ödenmesi gereken, dedim ki bunu da konser ücreti olarak al, madem Haluk Şentürk Avrupa konserlerini yapıyor, alacağım var. Haluk da biliyor bu mevzuyu arayın haluk’ u.”dedikten sonra Haluk Şentürk yayına bağlandı ve Seyhan Soylu 40 bin Euro meselesini hatırlatması üzerine Haluk Şentürk; “Evet hatırlıyorum öyle bir mevzu olduğunu, tam rakamı hatırlamasam da.”sözleriyle Seyhan Soylu’ yu doğruladı.
  • Seyhan Soylu bir dönem menajerliğini yaptığı Kibariye ve eşi Ali için; “Ve popüleritesi olduktan sonra da ilk yanlışı bana yaptı. Yanlışı da söyleyeyim. Bir gün oturuyoruz. Pkk kanlı bir eylem yapmıştı. Kibariye’nin eşi Ali ‘de oturuyordu orada ve hepimizin kanı donmuştu. Ali o dönem yemekler, hormonlar alıyordu askere gitmemek için. Şehitlerimizin olduğu gün Ali hadi sen de askere git dedim. Orada öyle bir laf söyledi ki, kafasına kül tablasını yedi. Ondan sonra da aramız açıldı.”açıklamasında bulunarak magazin gündemine yine bir bomba bıraktı. Ve iddiaların ardı arkası kesilmeden devam ederken bir açıklama da Bilal Özcan’dan geldi.
  • Bilal Özcan;Şişli’ de ünlü bir gazinoda sahne aldığı dönemde de kulise gelen çerez, meyve, alkollü – alkolsüz her türlü yiyecek ve içeceği toplatıp bagajına koyduruyordu her defasında.”Dedi. Seyhan Soylu;“Bir bomba daha gelsin o zaman diyerek; Avrupa’ da bir otelde konserde valizi patladı ve içinden otele ait havlular ve bornozlar saçıldı.” açıklamasını bulundu.
  • Ve programı bitirirken Seyhan Soylu “Kibariye sana buradan sesleniyorum. 40 bin Euro yu şahsıma değil, 40 bin euroluk elektrikli sandalye al. Ben gazilerimize ve ihtiyacı olan herkese yollayacağım…”dedi…

SEYHAN SOYLU “KİBARİYE BENİ 40 BİN EURO DOLANDIRDI, KOCASININ KAFASINA KÜL TABLASI VURDUM!”