Seyhan Soylu: Türk – Kürt kavgasının 2. raundu oldu, hatun Nihat Doğan’a daldı

Flash TV'deki canlı yayında Türk-Kürt polemiği yaşadığı Nihat Doğan ve Seyhan Soylu'ya kızan Tuğba Ekinci yayını terk etmişti. Tuğba Ekinci ve Seyhan Soylu'dan yeni bir paylaşımlar geldi. Seyhan Soylu, "Türk - Kürt kavgasının 2. raundu oldu, hatun Nihat Doğan'a daldı" dedi. WhatsApp grubunda neler yaşandı?

Flash TV’de yayınlanan Al Sana Haber programındaki gerginlik geçtiğimiz haftaya damga vurmuştu. Canlı yayında Nihat Doğan ve Seyhan Soylu ile tartışan Tuğba Ekinci, “Ben bir daha yokum” diyerek stüdyoyu terk etmişti.

 “TÜRKİYE CUMHURİYETİ’NDE TÜRK’ÜM DEMEYİ BİLECEKSİN”

Tuğba Ekinci ise “Türkiye Cumhuriyeti’nde derken Türk’üm demeyi bileceksiniz Nihat Doğan, Alevi de olsan, Türk’üm ama Aleviyim desen Allah Allah. Ölür müsün söylesen ne olur Nihat” şeklinde konuşmuştu.

 

EKİNCİ’DEN YENİ PAYLAŞIM

Ekinci gündemden düşmeyen bu konuyla ilgili yapılan yorumlara yanıt niteliğinde bir paylaşım yaptı.

Mustafa Kemal Atatürk’ü paylaşan Ekinci paylaşımında “Türkiye Cumhuriyeti’nde neyse nesiniz, başınıza bunu koymaya mecbursunuz kardeşim burada yaşayacaksanız” dedi.

İşte o paylaşım:

Seyhan Soylu da Twitter hesabından Medyatava’nın haberinin altına yeni bir açıklama ekledi. Soylu, “Türk – Kürt kavgasının 2. raundu oldu, hatun Nihat Doğan’a daldı” dedi.