Şeyma Subaşı Mısırlı sevgilisinin lüks aracını sergiledi | Süper Kulüp HaberleriSüper Kulüp Haberleri

27 Şubat 2021 - 07:03

Şeyma Subaşı Mısırlı sevgilisinin lüks aracını sergiledi

Şeyma Subaşı Mısırlı sevgilisinin lüks aracını sergiledi
Son Güncelleme :

03 Şubat 2021 - 4:02

1

İtalyan sevgilisi Guido Senia'dan ayrıldıktan sonra Mısırlı Mohammed Al Saloussi ile aşk yaşamaya başlayan Şeyma Subaşı, sosyal medya paylaşımlarına hız verdi.

2

Geçtiğimiz haftalarda Miami'den ev aldığını duyuran Subaşı, paylaşımlarıyla Mısırlı sevgilisi Mohammed Al Saloussi ile birlikteliğinin birinci ayını kutlamıştı.

3

Subaşı şimdi de zengin sevgilisinin lüks aracıyla hava attı. Mclaren Senna önünde poz veren Subaşı olay oldu.

4

Daha önce de sevgilisinin otomobillerini gösteren Şeyma Subaşı şimdi de lüks aracın önünde plaka detayına dikkat çekerek poz verdi.

5

YENİ AŞKINI BÖYLE DUYURMUŞTUŞeyma Subaşı, 1.5 yıl birlikte olduğu İtalyan DJ Guido Senia'dan geçen yaz ayrılmıştı. Uzun süredir Miami'de tatil yapan sosyal medya fenomeni, 4 Ocak tarihinde yeni sevgilisi ile sarmaş dolaş ilk fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşmıştı.

6

Bir çocuk annesi Subaşı, paylaşımının altına da "Nazar etmeyin, bu Şeyma'nın masalı" yazmıştı. İkilinin romantik karesine binlerce beğeni ve yorum gelmişti.

7

3 MİLYON 700 BİN TL!Son olarak 30 yaşındaki Şeyma Subaşı'nın lüks marka saati de dikkatlerden kaçmamıştı. Subaşı'ya yaklaşık 3 milyon 700 bin TL değerindeki saati, Mısırlı sevgilisi Mohammed Al Saloussi'nin hediye ettiği iddia edilmişti.

8

LÜKS ARAÇLARINI SERGİLEDİ Gündemden düşmeyen Şeyma Subaşı sevgilisinin lüks araçlarını da sergilemişti. 30 yaşındaki Subaşı'nın bu gösterişi eleştiri almıştı.