Süper Kulüp Haberleri

Şeyma Subaşı’nın yeni aşkı ‘yatırımcı’ çıktı

TV8’in sahibi ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’nın sosyal medya fenomeni eski eşi Şeyma Subaşı, geçtiğimiz günlerde yeni erkek arkadaşıyla bir fotoğraf paylaşmış ve nazar değmesin notu düşmüştü.

Şeyma Subaşı’nın yeni aşkı ‘yatırımcı’ çıktı
1195
08 Ocak 2021 - 14:01

Acun Ilıcalı ile boşanmasının ardından, İspanyol Dj Guido Senia ile 1 buçuk yıl süren beraberliğini masraflarını karşılamadığı için noktalayan Şeyma Subaşı 2021 yılına hızlı girdi.

Dj Guido ile ayrıldıktan sonra sürekli farklı isimlerle adı anılan Şeyma Subaşı, yeni sevgilisi Mohammed Al Saloussi’yle yüzünü göstermeden romantik bir karesini “No nazar” notuyla paylaşmıştı.

Binlerce beğeni ve yorum gelen ikilinin karesi sonrası, herkes Şeyma Subaşı’nın yeni sevgilisini merak etmişti. Subaşı, bu kez sevgilisinin yüzünü gösterdi.

 

Subaşı, gizemli sevgilisi Suudi yatırımcı Mohammed Al Saloussi ile bir fotoğrafını takipçileriyle paylaştı.
Suudi Arabistanlı bir şeyhin oğlu olduğu iddia edilen sevgilisiyle birlikte tatil yapan Şeyma Subaşı yeni sevgilisiyle çok mutlu olduğunu her fırsatta dile getiriyor.

Öte yandan Mohammed Al Saloussi’nin adı geçtiğimiz yıl Serdar Ortaç’ın eski eşi Chloe Loughnan ile anılmıştı.

Yeniçağ

Süper Kulüp Magazin © 2013 - 2021 Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.