SEZONUN EN İDDİALI DRAMASI GELİYOR!

Sinema sektörünün hareketlenmesiyle, sezonun en iddialı yapımı arasında gösterilen 'Son Dilek'in okuma provasına başlandı.

Yapımcılığını Taçlı Yapım / Mehmet Enver Sarıkaya’nın üstlendiği, Melek Öztürk’ün yönetmen koltuğunda oturduğu yapım için ay sonu çekimlere başlanacak…

Ceyda Ateş, Anıl Altan, Seda Akman, Ümit Acar, Ayşen İnci, Şebnem Özinal, Mazlum Kiper, Erkan Bektaş, Zafer Kalfa, Berivan Edebali ve Ebrar Ayla Demirbilek’in rol aldıkları ‘Son Dilek’ bir anne ve küçük kızının hayatta yaşadıkları türlü zorlukları ve çaresizliğin getirdiği çıkmaz konu ediliyor.

Çekimlerinin tamamı İstanbul’un çeşitli mekanlarında tamamlanacak olan ‘Son Dilek’, drama lisanı ve gerçek hayattan uyarlanan konusu ile sinema izleyicisinin uzun süre hafızalarından silinmeyecek…

FİLMİN KONUSU:

Deniz (Ceyda Ateş) yıllar önce evlilik dışı bir ilişkiden bir kız çocuğu (Ebrar Ayla Demirbilek) sahibi olur. Deniz’in babası onun hamile olduğunu öğrendiğinde önce evlatlıktan reddeder, sonra da evden atar. Sevdiği adama (Anıl Altan) durumu anlatmaya gittiğinde hayatının en büyük bir şokunu yaşayan Deniz, yakın arkadaşı Feride’nin evine sığınır… Hayat şartlarının getirdiği zorluklara ek olarak kızının okulda yaşadığı sıkıntı, artık Deniz’i geri dönülmez bir yola sokmuştur. Artık Deniz için, hem aşkın anlamı, hem hayat hem de çocuğu olan ilişkisi asla eskisi gibi olmayacaktır.

YORUM