SİMGE SAĞIN DA GÜLŞEN’İN GİYDİĞİ SÜTYENİ GİYDİ, SORDUĞU SORU DİKKAT ÇEKTİ!

featured
service

‘Aşkın Olayım’ şarkısıyla geniş bir hayran kitlesine ulaşan ünlü şarkıcı Simge Sağın, bu kez sahne tarzıyla sosyal medyanın diline düştü.
Dillere pelesenk olan şarkıları, sempatik tavırları ve iddialı sahne tarzı ile adından sıkça söz ettiren ünlü şarkıcı Simge Sağın bu defa sahne tarzıyla sosyal medyanın diline düştü. Daha önce Gülşen’in giydiği bir kıyafeti giyen Sağın’ın cesur tarzı hiç beğenilmedi. Simge Sağın’a sosyal medyada yorum yağdı.

blank

SAHNE TARZI OLAY OLDU

Daha önce Gülşen’in giydiği bir kıyafeti giyen Sağın’ın cesur tarzı hiç beğenilmedi.

Simge Sağın’ın taşlı sütyen ve kasık yırtmaç detaylı etek tarzına yorum yağdı.

Simge Sağın’a sosyal medyada; ‘Gülşen’de giymişti’, ‘Sence olmuş mu?’, ‘Hiç güzel görünmüyorsun’, ‘Basit durmuş’ gibi yorumlar yapıldı.

Simge Sağın ya da sahne adıyla Simge 8 Ağustos 1981 yılında doğdu. 2011’ların başında yayımladığı şarkılarla Türk pop müziği sahnesinde yer almaya başlasa da asıl çıkışını 2015’te radyo ve televizyonlarda çok çalınarak liste başı olan “Miş Miş” şarkısı ile gerçekleştirdi.

Simge, liseden sonra müzik eğitimi almak isteyince babasının teşvikiyle İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı’na kaydoldu ve müzik eğitimi aldı.

Simge, “Miş Miş” ile asıl çıkışını yaparak Türkiye’de MusicTopTR Resmî Listesi’nde dört hafta peş peşe bir numarada kaldı.

Ardından “Yankı” ve “Ben Bazen” şarkıları aynı listede ilk üçe girerken “Öpücem” şarkısı ise bir numaraya yükseldi.

SİMGE SAĞIN DA GÜLŞEN’İN GİYDİĞİ SÜTYENİ GİYDİ, SORDUĞU SORU DİKKAT ÇEKTİ!