Sinan Albayrak: Yüzlerce sayfa şiirim çöp zannedilerek atıldı -Süper Kulüp

3 Aralık 2020 - 13:24

Sinan Albayrak: Yüzlerce sayfa şiirim çöp zannedilerek atıldı

Sinan Albayrak, Türk Sineması’nın efsane ismi Hülya Koçyiğit’in TRT 2 ekranlarında yayınlanan ‘Film Gibi Hayatlar’ programına konuk oldu.

Sinan Albayrak: Yüzlerce sayfa şiirim çöp zannedilerek atıldı
Son Güncelleme :

19 Ekim 2020 - 14:27

1

Sinan Albayrak, Türk Sineması’nın efsane ismi Hülya Koçyiğit'in TRT 2 ekranlarında yayınlanan 'Film Gibi Hayatlar' programına konuk oldu.

2

"ANNEM ÇÖP ZANNEDİP ATMIŞ" Çocukluktan yetişkinliğe kadar yüzlerce sayfa şiir yazdığını belirten 47 yaşındaki oyuncu, "Annem ev temizliğinde çöp zannedip atmış" dedi.

3

Sinan Albayrak, "Hayalimde bir şiir kitabı çıkarmak vardı ama bu talihsiz olayla suya düştü" ifadelerini kullandı.

4

"İTİLİP KAKILNA BİR ÇOCUKTUM" Almanya’da doğup 9 yaşına kadar orada yaşadığını dile getiren oyuncu, "İtilip kakılan bir çocuktum. Sınıf arkadaşlarım, mahalle arkadaşlarım olmak üzere yabancı biri olduğumu hissettiğim bir ortamda büyüdüm. Yabancı olduğunuzu kesinlikle hissettiriyorlar. En yakın Alman arkadaşlarım bile bir ortam oluştuğu zaman birbirlerine dönüyorlardı. Babam 'Türkiye’ye yerleşiyoruz' dediğinde çok mutlu oldum" ifadelerini kullandı.

5

"ÇOCUKKEN 'ZORRO' OLMAK İSTERDİM" Fiziksel olarak zayıf bir çocuk olduğunu, belki de bu yüzden başkalarına yardım etmek için bir kahraman olmak istediğini söyleyen Albayrak, "Zorro olmak isterdim. Fiziksel zayıflığını kahraman hayaliyle kapattım" şeklinde konuştu.