Süper Kulüp Haberleri

Sinem Nefesoğlu’ndan Sürpriz TV Projesi

Cemiyet hayatının sevilen ismi sosyetik güzel Sinem Nefesoğlu, Yapacağı Tv programıyla ihtiyaç sahiplerine nefes olacak.

Sinem Nefesoğlu’ndan Sürpriz TV Projesi
1416
12 Ocak 2021 - 15:15

Cemiyet hayatının tanınmış siması Bizim Çocuklarımız Derneği Başkanı iş insanı Sinem Nefesoğlu, Tv programı hazırlıklarına başladı.

Sunuculuğunu da üstlendiği yeni programıyla ihtiyaç sahiplerine yardım ulaştırmak için kilometrelerce yol yapacak ‘’SİNEM’E MEKTUP’’ Adlı programda kendisine mektup yazan yardıma muhtaç ailelere yardım etmek için yollara düşecek.

İhtiyaçı olan lokasyonlara anaokulları açan, çalışan annelere nefes olan Bizim Çocuklarımız Derneği kurucu başkanı Nefesoğlu’nu bu sosyal projede iş, sanat, spor ve cemiyet hayatından dostları bırakmayacak.

Konuyla ilgili açıklama yapan Sinem Nefesoğlu, kısa süre sonra Türkiye’nin en büyük kanalında ekrana gelecek olan programın önceliğinin çocuk ve anne olacağını söyledi.

Bu programın heyecanıyla, diğer projelerini rafa kaldırdığını söyleyen Sinem Nefesoğlu, Sinem’e mektup adlı sosyal yardım programının çalışmalarına başladığını, yayına hazır olduğu noktada kanal adını açıklayacağını belirtti.

Süper Kulüp Magazin © 2013 - 2021 Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.