SIRLARLA DOLU UFO PROJELERİ VE UFOLARLA GÖNDERİLEN GÖREVLİ İNSANLAR

Söz konusu iddiayı “Tanımlanamayan Uçan Nesneler: UFO Olgusuna Multidisipliner ve Bilimsel Yaklaşım” adlı kitabında dile getiren Masters, geleceğin insanlarının geçmişe gidebilecek teknolojiye sahip olabileceğini ifade ediyor. Günümüzde boyutlar arası gidilebiliyor mu ? Ne var bu kuzey kutbunda ? Antarktika'daki gizli tesisler? Peki Atlantis'in anahtarı bulundu mu ? işte detaylar...

Günümüzde boyutlar arası gidilebiliyor mu ? Ne var bu kuzey kutbunda ? Antarktika’daki gizli tesisler? Peki Atlantis’in anahtarı bulundu mu ?
Majestic 12 veya MJ 12, her şeye onlar karar veriyor, dünyayı yöneten 12 kişiden oluşuyor ve kim oldukları bilinmiyor.

Peki, gizli projeleri neler ? Uzaylılarla ilgili ne yaptılar ?

İnsanları aldatıyorlar mı ? ABD neden açıklama yapmıyor ?

Gizli belgelerde geçen bu Majestic 12 neden saklanıyor ?
Amerikan hükümetinin en gizli projelerinden birisidir.

Serpo Projesi nasıl deşifre oldu, kiminle ne pahasına anlaşma yapıldı ?

Gidenlere ne oldu ?

Kimler Zeta’ya 10 dakikada gidebileceğini söyledi ?

Bu efsanevi proje hala devam ediyor mu ?

ABD’li bir bilim insanı UFO’ların gerçek olduğunu ama uzaylı taşımadığını söylüyor.

Metro.co.uk’da yer alan habere göre Montana Teknoloji Üniversitesi’nden Profesör Michael Masters, onları uzaylıların değil, zaman yolculuğundaki insanların kullandığını iddia ediyor.

Söz konusu iddiayı “Tanımlanamayan Uçan Nesneler: UFO Olgusuna Multidisipliner ve Bilimsel Yaklaşım” adlı kitabında dile getiren Masters, geleceğin insanlarının geçmişe gidebilecek teknolojiye sahip olabileceğini ifade ediyor.

Space.com’a konuşan Masters, “Bu fenomenin tuhaflıklarını anlamaya çalışırken, multidisipliner bir yaklaşım izledim” dedi.

Bilim insanlarının büyük sorular sormak ve bunlara cevap bulmakla yükümlü olduğunu söyleyen profesör, sözlerini şöyle sürdürdü:

Burada bir şeyler oluyor ve bununla ilgili konuşmamız gerek. Ne olduğunu bulmaya çalışırken en önde yer almalıyız.

Masters ayrıca, zaman yolculuğuna çıkan insan fikrinin uzaylılardan daha olası olduğunu söyledi ve ekledi:

Burada olduğumuzu biliyoruz. İnsanların var olduğunu biliyoruz. Bu gezegende evrildiğimizi biliyoruz. Ve biliyoruz ki teknolojimiz gelecekte daha da gelişmiş olacak.

Kitabının evrim tarihimizin bilinen yönleriyle UFO ve uzaylıların hala kanıtlanmamış yönlerini birleştirdiğini söyleyen Maters, “Bence en basit cevap, onların biz olduğu” dedi.

Ancak tahmin edilebileceği gibi Masters’ın fikrine katılmayanlar da var.