Somer Sivrioğlu’ndan ‘Koruma ordusuyla geziyor’ haberlerine tepki

featured
service

Sözcü Gazetesi’nin haberine göre geçen cumartesi Somer Sivrioğlu’nun İzmir’de bir alışveriş merkezinde kalabalık koruma ekibiyle dolaştığı iddia edildi ve o görüntüler sosyal medyada yayıldı.

Somer Sivrioğlu'ndan'Koruma ordusuyla geziyor' haberlerine tepki

Hakarete varan yorumlar karşısında ise Sivrioğlu, Instagram hesabından şu açıklamayı yaptı:

“Olayın özeti; Cumartesi İzmirli dostlarla bir buluşma gerçekleştirdik. Ekibimden sadece soğuk şefim vardı. Yemek yaptık, sonrasında mümkün olduğunca sevenle resim çektik sahneden… Sürem bitince, bir sonraki sunuma yer açmak için çabucak uzaklaştım.

Sağ olsun, sevenler sahnenin yanından resim çektirmeye devam etmek istediler ama hem uçağa yetişmem gerekiyordu hem de benden sonra sahneye çıkacak arkadaşıma saygısızlık olmasın diye tamamen AVM güvenliğinin inisiyatifiyle sahneden, otoparka kadar biraz da gereğinden kalabalık bir ekiple hızlıca hareket ettik.

O sırada restoranların önünden çekilen bir görüntüyle iki gündür sanki bu ülkede yapılması gereken gerçek haberler yokmuşçasına ne ‘şişmanlığım’ kaldı, ne ‘görgüsüzlüğüm’. Hele bunu yapanların bazıları sevip, saydığımız haberciler olunca çok üzüldüm. Benim değil altı, bir güvenliğim bile yok! Neden olsun ki? Maça, yemeğe, sokağa, yürüyüşe hep yalnız veya yanımdakilerle çıkıyorum.

Hayatın tam da içinde yaşıyorum. Vicdan ve adalet hepimize ama en çok da medya öncülerine lazım.”

Somer Sivrioğlu’ndan ‘Koruma ordusuyla geziyor’ haberlerine tepki