Son dakika - Beşiktaş'tan sözleşme teklifi! Herkes Dorukhan Toköz'ü beklerken... | Süper Kulüp HaberleriSüper Kulüp Haberleri

22 Nisan 2021 - 02:39

Son dakika – Beşiktaş’tan sözleşme teklifi! Herkes Dorukhan Toköz’ü beklerken…

Son dakika – Beşiktaş’tan sözleşme teklifi! Herkes Dorukhan Toköz’ü beklerken…
Son Güncelleme :

07 Mart 2021 - 15:39

1

Sezon sonunda Beşiktaş'la sözleşmesi sona erecek Dorukhan Toköz'un durumu belirsizliğini koruyor. Siyah-beyazlıların son olarak 7 milyon TL maaş ve 100 bin TL maç başı ücret önerdiği yıldız futbolcu, kariyerine Avrupa'da devam etmek istese de umduğunu bulamadı.

2

Teklif yetersiz kaldı İspanya'dan Real Betis, İtalya'dan Lazio ve Udinese'nin gündeminde olan 24 yaşındaki oyuncuya gelen teklifler, maddi anlamda yetersiz kaldı. Şu ana kadar yapılan tekliflerin Beşiktaş'ın önerdiği rakama yakın olduğu belirtildi.

3

Verilen süre doluyor Rakamı yükseltmemekte kararlı olan siyah-beyazlı yönetimin oyuncuya verdiği süre ise giderek azalıyor. Dorukhan Toköz'ün bu ay içinde net cevabını vermesi bekleniyor. Milli futbolcu, Beşiktaş'tan 15 milyon TL net maaş istiyor.

4

Vida hamlesi Beşiktaş, Domagoj Vida'nın sözleşmesini uzatmak için ilk hamleyi yaptı. İşte Beşiktaş'ın Hırvat futbolcuya yeni teklifi...

5

senelik sözleşme Dinamo Kiev'den transfer edildiği dönemde 3 milyon euro yıllık ücrete imza atan Hırvat stopere, 2 senelik daha sözleşme teklif edildi.

6

İndirimli kontrat Siyah-beyazlı takımın önmeli ismi Vida, 300 bin euro'luk yani yaklaşık yüzde 10'luk bir indirime gitmişti. Yönetim Vida'ya yüzde 40 indirimle yeni bir sözleşme önerdi. Yani kendisine yıllık 1 milyon 725 bin euro teklif etti.

7

Vida sıcak bakıyor Sözleşmesi 2022'de sona erecek olan Vida'nın yönetimden gelen bu teklifi düşünmek için süre istediği belirtilirken, Hırvat oyuncunun 2 sene daha İstanbul'da kalmaya sıcak baktığı belirtildi.