Son dakika...Saat 20:00'de Türkiye! Fotoğraflar peş peşe geldi -Süper Kulüp

3 Aralık 2020 - 22:43

Son dakika…Saat 20:00’de Türkiye! Fotoğraflar peş peşe geldi

Son dakika…Saat 20:00’de Türkiye! Fotoğraflar peş peşe geldi
Son Güncelleme :

21 Kasım 2020 - 21:44

1

81 ilde uygulanacak kısıtlama 20.00 itibariyle Denizli'de başladı.

2

Bu kapsamda, yeme-içme yerleri sadece telefonla ya da online sipariş alacak.

3

Edirne, Tekirdağ ve Kırklareli'de yeni tip koronavirüs (Kovid-19) ile mücadele kapsamında uygulanmaya başlanan kısıtlamalara esnafın genelde uyduğu gözlendi.

4

Bu kapsamda, alışveriş merkezi, market, berber, kuaför ve güzellik merkezleri kapandı.

5

Antalya'da tedbirler, saat 20.00 itibariyle başladı.

6

Niğde'de genelge kapsamında tedbirler, saat 20.00'de Niğde'de uygulanmaya başladı.

7

Çorum'da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) ile mücadele kapsamında uygulanmaya başlanan yeni kısıtlamalar hayata geçirildi. Kentteki restoran ve kafe gibi işletmeler saat 20.00 itibariyle kapandı.

8

İzmir’de yeni tip koronavirüs (Kovid-19) ile mücadele kapsamında uygulanmaya başlanan yeni kısıtlamalar hayata geçirildi. Kentteki restoran ve kafe gibi işletmeler saat 20.00 itibariyle kapandı. Kentte alışveriş merkezinde bulunan vatandaşlar saat 20.00 öncesinde AVM'den ayrıldı.

9

Uygulanacak tedbirler İstanbul'da da saat 20.00 itibariyle başladı. Üsküdar'da bazı lokantalar paket servis yaptı.

10

Tedbirler, saat 20.00'de Şanlıurfa'da uygulanmaya başladı. Polis ekipleri restoranları denetledi.

11

Tedbirler, bugün saat 20.00 itibariyle Trabzon'da başladı. Polis ekipleri, genelgede kapalı olması gerektiği belirtilen alışveriş merkezi, market, berber, kuaför ve güzellik merkezlerinin yanı sıra sadece paket servis verebilecek restoran, lokanta, pastane, kafe ve kafeterya gibi yeme ­içme yerleri kontrol edildi.

12

Diyarbakır'da yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücadele kapsamında yeni kısıtlamalar hayata geçirildi. İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Yenişehir ilçesi Ofis semtinde araçla anons yaparak esnafı bilgilendirdi. Ekipler, genelgede kapalı olması gerektiği belirtilen yerleri kontrol etti.

13

Karaman'da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) ile mücadele kapsamında uygulanmaya başlanan yeni kısıtlamalar hayata geçirildi. Kentteki marketler, lokanta, berber kuaför ve güzellik salonları saat 20.00 itibariyle kapandı. Vatandaşların yoğun olarak bulunduğu yerlerdeki yoğunluğun azaldığı gözlendi.

14

Mersin'de, yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücadele kapsamında getirilen kısıtlamalar uygulanmaya başlandı. Vatandaşların yoğun olarak bulunduğu sahil şeridindeki Adnan Menderes Bulvarı ile Viranşehir Bulvarı'nda, kısıtlama kapsamındaki işletmeler 20.00'den sonra hizmet vermeyi durdurdu. Paket servisi yapan restoranlarda ise kısıtlama saatinden sonra yoğunluk olduğu görüldü.

15

Artvin’de, İçişleri Bakanlığının yeni tip koronavirüs (Kovid-19) ile mücadele amacıyla valiliklere gönderdiği genelge kapsamında alışveriş merkezleri, lokanta, market, kafeterya ve kuaför gibi iş yerlerinde denetim yapıldı.

16

Nevşehir'de, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) ile mücadele nedeniyle uygulanmaya başlanan kısıtlamalar kapsamında esnaf iş yerini kapattı.

17

Kahramanmaraş'ta yeni tip koronavirüs (Kovid-19) ile mücadele kapsamında uygulanmaya başlanan yeni kısıtlamalar hayata geçirildi.

18

İçişleri Bakanlığının, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) ile mücadele amacıyla valiliklere gönderdiği genelge kapsamında uygulanacak tedbirler, bugün saat 20.00 itibariyle Ankara'da başladı