Sosyal Medya Fenomeni Bahar Candan Parayla Arkadaş Arıyor | Süper Kulüp HaberleriSüper Kulüp Haberleri

15 Nisan 2021 - 07:43

Sosyal Medya Fenomeni Bahar Candan Parayla Arkadaş Arıyor

‘İşte Benim Stilim’ yarışmasıyla hayatımıza giren sosyal medya fenomeni Bahar Candan, sosyal medya hesabından şaşırtan bir çağrıda bulundu.

Sosyal Medya Fenomeni Bahar Candan Parayla Arkadaş Arıyor
Son Güncelleme :

24 Mart 2021 - 0:59

Ünlü fenomen, “Çok yalnızım ve sıkılıyorum. Bir arkadaş arıyorum, maaşını vereceğim” ifadelerini kullandı.

‘İşte Benim Stilim’ yarışmasının ikinci sezonunda yarışan Nihal Candan’ın kardeşi olarak programa dahil olan Bahar Candan, zaman zaman saç rengiyle, zaman zaman paylaşımlarıyla, zaman zaman da yaptığı ilginç photoshop’larla gündeme geliyor.

‘Doya Doya Moda’ yarışmasında farklı konuşma şekli ve davranışlarıyla sıkça adından söz ettiren Bahar Candan, geçtiğimiz haftalarda yayınlanan bir bölümde bilerek kendini sandalyede yere atmıştı. Candan’ın bilerek yaptığı bu davranış jüri üyelerini de kızdırmıştı.

iste benim stilim bahar candan 101 bolum 7 sezon 24 mart cuma 9785664 120920 1920x1080 - Sosyal Medya Fenomeni Bahar Candan Parayla Arkadaş Arıyor

Bahar Candan, değişimiyle de gündeme gelmeye devam ediyor. Son olarak saçlarını sarıya boyatması ve aldığı kilolarla adından söz ettiren Candan, bu kez dudaklarındaki değişiklikle dikkat çekti.

Bahar Candan’ın son hali takipçilerini ikiye böldü. Candan’ın bazı takipçileri “Her halinle güzelsin” derken kimileri de, “Bu kadar estetiğe gerek var mıydı?” diye sordu.

Geçtiğimiz aylarda bu konuyla ilgili açıklama yapan Candan, “Dudaklarımda dolgu var. Dudaklarım büyük olsun istedim. Çok büyük oldu. Oldukça memnunum” demişti.

baharcandan7 - Sosyal Medya Fenomeni Bahar Candan Parayla Arkadaş Arıyorher seferinde taninmiyor bahar candan son 716844 8051 3 b - Sosyal Medya Fenomeni Bahar Candan Parayla Arkadaş Arıyorbaharcandan - Sosyal Medya Fenomeni Bahar Candan Parayla Arkadaş Arıyor