Sosyal medya fenomeni, göğüslerini büyütmek için gittiği doktordan dayak yedi!

featured
service

İstanbul’da sosyal medya fenomeni, göğüslerini büyütmek için gittiği Bayrampaşa’daki hastanede, doktor ve asistanı tarafından feci şekilde dövüldü. Instagram’da 250 bine yakın takipçisi olan fenomen Yeliz Açıkel ve ablası Nur Açıkel, estetik doktoru ile asistanının saldırısına uğradıkları iddiasıyla şikayette bulundu.

blank

Instagram’da 250 bine yakın takipçisi olan fenomen Yeliz Açıkel ve ablası Nur Açıkel, estetik doktoru ile asistanının saldırısına uğradıkları iddiasıyla şikayette bulundu. İşte fenomen ve ablasının başına gelenler…

blank

27 yaşındaki Nur Açıkel, göğüslerini büyüttürmek için estetik ameliyatı olmaya karar verdi ve operasyon için Dr. T. S. ile anlaştı. Anlaşma sonrası, ameliyatın gerçekleştirileceği Bayrampaşa’daki hastaneye giden genç kadının, 3 Nisan günü yatışı yapıldı.

blank

Dosyaya yansıyan iddialara göre, ameliyat önlüğü giydirilen Nur Açıkel’in odasına doktor ve asistanı geldi. Nur Açıkel, operasyon öncesi ameliyatla ilgili sorular sormaya başlayınca doktorun kaba tavırlarıyla karşılaştı.

blank

Sabah’tan Dilek Yaman Demir’in haberine göre bunun üzerine genç kadının yanında refakatçi olarak bulunan kardeşi, ünlü fenomen Yeliz Açıkel ile doktor arasında bu kez tartışma başladı.

blank

Doktor asistanıyla birlik olup dövdü
Fenomen Yeliz Açıkel, agresif tavırlar sergileyen doktora tepki gösterirken tartışmaya doktorun asistanı da dahil oldu. Yine iddiaya göre, doktor önce fenomene saldırmaya çalıştı.

blank

Abla Nur Açıkel, duruma müdahale etmek için araya girdiğinde ise doktor tarafından darp edildi. Aldığı darbelerle önce sedyeye yığılan kadın kafası ve kolundan yaralandı. Kavga sırasında doktorun asistanı ise fenomen Yeliz Açıkel’e saldırdı.

Video çekerken telefonunu alıp kırdı
Taraflar birbirlerine saldırmaya devam ederken, duruma hastanedeki diğer görevliler müdahale etti. Ünlü fenomen yaşananları telefonunu alarak videoya çekmeye çalışırken, asistan genç kadının elinden telefonu alarak yere fırlattı.

Hastaneden ayrılan abla-kardeş polis merkezine giderek, kendilerini darp eden Dr. Taha S. ve asistanından şikayetçi oldu.

Başka bir hastaneye başvurarak darp raporu alan mağdur kardeşler ifadelerinde, doktor tarafından darp edildikleri sırada asistanın duruma müdahale ettiğini, darp edilen kardeşinin görüntülerini çekmek istediğinde ise asistan tarafından telefonun kırıldığını anlattı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Hastaneden ayrılan abla-kardeş polis merkezine giderek, kendilerini darp eden Dr. Taha S. ve asistanından şikayetçi oldu. Abla kardeş, başka bir hastaneye giderek darp raporu alıp , polise gitti.

Abla kardeş ifadelerinde, doktor tarafından darp edildikleri sırada asistanın duruma müdahale ettiğini, darp edilen kardeşinin görüntülerini çekmek istediğinde ise asistan tarafından telefonun kırıldığını anlattı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Sosyal medya fenomeni, göğüslerini büyütmek için gittiği doktordan dayak yedi!