SOSYETİK PATRONİÇE SILA DOĞU’DAN CANLI YAYINDA UYUŞTURUCU GAFI…

Geçtigimiz akşam sosyal medyada ortalık yangın yerine döndü. Fenomenlerin birbirine canlı yayında ağza alınmayacak sözleri bütün takipçilerini şok etti.

Süper Kulüp sitesinin haberine göre; Ünlü Güzellerin ortak yeri olan Dilan Polat Güzellik merkezlerinin sahibi Dilan Polat’ın ablası Sıla Doğu ile fenomen Nez Demir arasında yaşanan olaylar canlı yayına taşındı.

Olay iddialara göre şu şekilde gelişti;
Dilan Polat ile Sıla Doğu’nun birlikte kurdukları güzellik merkezlerinin franchising (isim hakkı) Türkiye’nin çoğu ilinde mevcut. Sıla Doğu’nun kız kardeşi Dilan Polat en yakın arkadaşı Nez Demir arasında kızılca kıyamet kopmasına neden olan olay Dilan Polat ve Nez Demir arasındaki ticari anlaşmazlıktan çıktığı ögrenildi.

Kız kardeşi ile Fenomen Nez Demir’in ticari kavgalarına dahil olan Sıla Doğu sosyal medya hesabından canlı yayında küfürler yağdırdığı Nez Demir’e sinirini alamayarak kendisininde Kokain kullandığını itiraf etti. Canlı yayında binlerce takipçinin izlediği o uyuşturucu itirafı kısa sürede gündem oldu.

Sıla Doğu Alkollü olarak yaptığı canlı yayın gafı sonrası bir gün sonra video çekerek takipçilerinden özür diledi.

Sıla ve Dilan Polat kardeşlerin ismi Mersin’deki güzellik merkezi şubelerinin açılışına giderken Çalışanlarına özel jet kiralamaları ile gündeme gelmişti.

Sıla Doğu’nun canlı yayında paylaştığı o video;

yorum Yap