Söylemezsem OImaz'ın sunucusu Bircan Bali ve eşi Ömer Gezen'den art arda kafa karıştıran hamleler! | Süper Kulüp HaberleriSüper Kulüp Haberleri

8 Mart 2021 - 22:25

Söylemezsem OImaz’ın sunucusu Bircan Bali ve eşi Ömer Gezen’den art arda kafa karıştıran hamleler!

Geçtiğimiz yıl ilk bebeklerini kucaklarına alan Bircan Bali ve Ömer Gezen, sosyal medyada birbirlerini takipten çıkardı. İkilinin bu hamlesi, “Boşanıyorlar mı?” sorularını akıllara getirdi.

Söylemezsem OImaz’ın sunucusu Bircan Bali ve eşi Ömer Gezen’den art arda kafa karıştıran hamleler!
Son Güncelleme :

09 Şubat 2021 - 11:47

“Söylemezsem Olmaz” adlı magazin programının sunucusu Bircan Bali, 2019 yılında avukat Ömer Gezen ile sürpriz bir nikah töreniyle dünyaevine girmişti. Bircan Bali, Ömer Gezen ile evlendiğini sosyal medya hesabından duyurmuştu.

0x0 soylemezsem oimazin sunucusu bircan bali ve esi omer gezenden art arda kafa karistiran hamleler gundeme bomba gibi dustu 1612852789182 - Söylemezsem OImaz'ın sunucusu Bircan Bali ve eşi Ömer Gezen'den art arda kafa karıştıran hamleler!
Evliliklerinde kısa süre sonra sıkıntılar yaşadığı öğrenilen çiftin boşanacağı iddia edilmişti. Bircan Bali, sorunların yaşandığını fakat bunları aştıklarını belirterek boşanma iddialarını yalanlamıştı.
0x0 soylemezsem oimazin sunucusu bircan bali ve esi omer gezenden art arda kafa karistiran hamleler gundeme bomba gibi dustu 1612852783394 - Söylemezsem OImaz'ın sunucusu Bircan Bali ve eşi Ömer Gezen'den art arda kafa karıştıran hamleler!

KAFA KARIŞTIRAN HAMLELER

Geçtiğimiz yıl ilk kızlarını kucağına alan Bircan Bali ve Ömer Gezen’den bir kez daha kafa karıştıran hamleler geldi.
0x0 soylemezsem oimazin sunucusu bircan bali ve esi omer gezenden art arda kafa karistiran hamleler gundeme bomba gibi dustu 1612852788655 - Söylemezsem OImaz'ın sunucusu Bircan Bali ve eşi Ömer Gezen'den art arda kafa karıştıran hamleler!
Seren Serengil’in “Sen de bir güzellik var” demesi üzerine Bircan Bali, “Güzel kararlar alınca güzellik oluyor” yanıtını verince dikkatleri üzerine çekti.
0x0 soylemezsem oimazin sunucusu bircan bali ve esi omer gezenden art arda kafa karistiran hamleler gundeme bomba gibi dustu 1612852781305 - Söylemezsem OImaz'ın sunucusu Bircan Bali ve eşi Ömer Gezen'den art arda kafa karıştıran hamleler!

Bircan Bali ve eşi Ömer Gezen’in sosyal medyada birbirlerini takipten çıkması da akıllara “Boşanıyorlar mı?” sorusunu getirdi.