Süper Kulüp Magazin

Sürpriz aşk

Merhum oyuncu Oya Aydoğan’ın oğlu Gurur Aydoğan ile Hilal Altınbilek’in sürpriz aşkı Çeşme’de ortaya çıktı. Adı ‘Bir Zamanlar Çukurova’ dizisinde birlikte rol aldığı Kerem Alışık’la aşk dedikodularına karışan Hilal Altınbilek, Çeşme’de merhum oyuncu Oya Aydoğan’ın oğlu Gurur Aydoğan’la görüntülendi.

Sürpriz aşk
852
01 Ağustos 2020 - 20:08

İkili önceki gün Dalyan’daki The Beach of Momo’daydı. Arkadaşlarının da eşlik ettiği Altınbilek ve Aydoğan, denize birlikte girdi. Sık sık gazeteciler var mı diye etrafı kontrol eden Hilal Altınbilek ve Gurur Aydoğan, bir süre yüzdükten sonra denizden el ele çıktı.

BÜTÜN GÜN BİRLİKTELERDİ

Sudan çıkarken mayosunu düzelten Altınbilek, duş almadan hızla plajın ücra noktasındaki şezlonguna döndü. Güzel oyuncu tüm günü Gurur Aydoğan’la birlikte geçirdi… Ancak bir iddiaya göre de koltuk altından ufak bir operasyon geçiren Hilal Altınbilek’in denizde olduğu esnada dengesini sağlayabilmek adına Gurur Aydoğan’dan yardım istediği şeklinde oldu. Bakalım ilerleyen günler ne gösterecek?

Süper Kulüp Magazin © 2013 Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.