Survivor 2021'de yemek ödülünün kazananı belli oldu | Süper Kulüp HaberleriSüper Kulüp Haberleri

5 Mart 2021 - 16:31

Survivor 2021’de yemek ödülünün kazananı belli oldu

Survivor 2021’de yemek ödülünün kazananı belli oldu
Son Güncelleme :

06 Şubat 2021 - 22:47

1

'Survivor'da ödül oyununun sunuculuğunu yapan Murat Ceylan, pizza ödülünü açıklayınca yarışmacılar mutluluktan havalara uçtu.

2

Öncesinde oynanan avantaj oyunu bayrak yarışı şeklinde yapıldı. Oyunda erkeklerde kazanan gönüllüler, kadınlarda kazanan ise ünlüler oldu.

3

AVANTAJI GÖNÜLLÜLER ALDI Bu yüzden final atışına giden oyunda ünlülerden Merve, gönüllülerden Poyraz atıcı olarak seçildi. Bu turda ise kazanan Poyraz oldu ve ödül oyununda seçim avantajını kazanan gönüllüler oldu.

4

KIYASIYA MÜCADELE YAŞANDI Ünlülerden Çağrı, gönüllülerden ise Reşat sakatlıkları nedeniyle ödül oyununa çıkamadı. Parkurda tüm engelleri aşan yarışmacılar, finalde kum torbası ile atış yaptı.

5

Oyunda beş puana ilk ulaşan gönüllüler takımı ödülün tadına bakma şansını elde ettiler. Fakat 5-2 skorla geldikleri bu tadım sonrasında ünlüler üç sayı alarak onları yakaladı.

6

Bundan sonrasında ise oyun iki takım arasında gitti geldi. Oyunun sonunda ise 10'a 8 skorla ödülü kazanan takım ünlüler oldu.

7

TAKIM KAPTANLARI BELLİ OLDU Ödül oyununun yanı sıra Survivor 2021'de her hafta takım kaptanları seçiliyor. İkinci haftada başlayan bu uygulamada Reşat ile Barış takım kaptanları olmuştu.