Survivor'a veda eden Çağman Çatay'dan ilk açıklama | Süper Kulüp HaberleriSüper Kulüp Haberleri

22 Nisan 2021 - 02:48

Survivor’a veda eden Çağman Çatay’dan ilk açıklama

Survivor’a veda eden Çağman Çatay’dan ilk açıklama
Son Güncelleme :

05 Mart 2021 - 20:58

1

Acun Ilıcalı'nın yapımcısı olduğu, TV8'in fenomen yarışması 'Survivor 2021'de mücadele yaklaşık iki aydır devam ediyor. 'Ünlüler gönüllüler' formatına dönen programda, adaya son veda eden isim ünlüler takımı yarışmacısı oldu.

2

Yarışmaya yedek listeden katılan Çağman Çatay, takım arkadaşı Öykü Çelik, gönüllülerden Hanzade Ofluoğlu ve Aleyna Çalışkan ile SMS mücadelesine çıktı.

3

Batuhan Karacakaya'nın eleme adayı olarak adını söylemesi sonrası Dominik macerası bir haftayla sınırlı kalan Survivor Çağman, veda sonrası çarpıcı açıklamalarda bulundu.

4

Çağman Çatay'ın açıklamalarından öne çıkanlar şöyle: "Survivor'da en zorlandığım an arka arkaya yarışma kaybetme psikolojisi oldu. Benim elenmemin ardından takımda pek bir şey değişmez. Ben nötr gibiyim; ne katkı sağladım, ne eksi. Adada benden daha az kalması gereken insanlar tabii ki var, gönüllülerden de ünlülerden de var...

5

Survivor'da favori ismim ünlülerden Sergen, kadınlarda Merve. Gönüllülerden de Berkay, Poyraz ve Steven. Benim için ada yaşantısı biraz garipti. Çok gergin, huzursuz, tahammülsüz insanların bulunduğu bir yerdi ada...

6

Batuhan'ın beni söyleyeceğini çok düşünmüyordum. Stratejik davranmaları gerekiyor. Performansımın çok yükseleceğini de öngörmüş olabilir. Hayırlısı, nasip kısmet...

7

Ünlüler takımı bireysel olarak, çok iyi insanlardan oluşuyor. Fakat bir takım değiller, takım olmak başka bir şey. Takım olmak kazanmayla kaybetmeyle ilgili değil, takım olmak başka bir şey."

8

ÇAĞMAN ÇATAY KİMDİR? Tam adı Tuğrul Çağman Çatay olan yarışmacı, 16 Mayıs 1993 tarihinde İstanbul’da doğdu. Yedi kuşaktır İstanbul’un Eyüp ilçesinde yaşadığını belirten Çağman Çatay, 2017’de Haliç üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulundan (BESYO) mezun oldu.

9

Spor eğitmenliği yapan Çağman Çatay, küçükken basketbol alanında okullar arası İstanbul şampiyonluğu, Türkiye 2'nciliği, en iyi 6'ncı adam gibi ödüller kazanmış ve break dans alanında üç şampiyonluğu olduğunu belirtiyor.