Survivor’da Ogeday’ın gözyaşları son bölüme damga vurdu!

Tv8 ekranlarının sevilen yarışması Survivor All Star'da kıyasıya mücadele, büyük bir heyecanla devam ediyor. Finale sayılı günler kalan Survivor'da bu haftanın ikinci dokunulmazlık oyununda Adem ve Ogeday karşı karşıya geldi. Ogeday, gözyaşlarına boğuldu, bakın neler söyledi... İşte haftanın ikinci eleme adayı...

Tv8 ekranlarında heyecanın son derece hissedildiği yarışma Survivor All Star’da Avatar Atakan’ın elenmesinden sonra bireysellik başladı. Son bölümde haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu oynandı ve eleme adayı belli oldu.

Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununun oynandığı gecede; finali Adem ve Ogeday yaptı. Son dönemde sakatlık yaşayan ve buna rağmen mücadeleye devam eden Ogeday, 4-2 skorla dokunulmazlığı kaybetti.

Gözyaşlarını tutamadı

Kaybettikten sonra morali bozulan Ogeday, arkadaşlarının da desteği ile sakinleşti. Seremonide gözyaşlarına boğulan Ogeday Girişken, “Kaybettiğim için sinirli değilim. ‘Adem’e nasıl kaybederim?’ diye de sinirli değilim. Çünkü Adem iyi bir yarışmacı. Sinirliyim, çünkü bu dönemde sakatlandım” dedi.

“Canım yanıyor, yani sağ ayağım kramp girmeye başlıyor. Soluma çok basamıyorum. Aklım ayağımda oluyor. Yine de yakın gelmeye çalışıyorum, ‘atışlarda tolere ederim’ diyorum” şeklinde konuşan Girişken, “Sakatlığımı bahane etmek istemiyorum. Ama canım yanıyor yani kaybedebilirim. Beş buçuk aydır kaybetmişimdir bilfiil kazanmışımdır da ama bu dönemde sakatlanmak istemiyordum.

Potaya girmekten de korkmuyorum. Her gün de girebilirim hiç sıkıntı değil. Elenebilirim hiç umrumda değil. Üzülürüm, nerede hata yaptığımı sorgularım. Ama hep söyledim, gelmeden önce de ‘Sakatlanarak noktalamak istemiyorum’ diye” ifadelerini kullandı.

Keşke sakatlanmasaydım

Ogeday, sözlerini, “O yüzden sonuna kadar gitmek istiyorum. Yine böyle olursa yine devam edeceğim. Kendi doktorum olabiliyorum bazen. Ne olursa olsun hep kendim, takım arkadaşlarım için mücadele ettim. Adem iyi bir yarışmacı zaten, atışlarda daha iyi attı ve kazandı.