Sylvester Stallone ve eşi Jennifer Flavin aile tatilinde | Süper Kulüp HaberleriSüper Kulüp Haberleri

4 Mart 2021 - 12:37

Sylvester Stallone ve eşi Jennifer Flavin aile tatilinde

Hollywood’un örnek çiftlerinden Sylvester Stallone, Jennifer Flavin ve üç kızı Meksika’da objektiflere takıldı.

Sylvester Stallone ve eşi Jennifer Flavin aile tatilinde
Son Güncelleme :

27 Eylül 2020 - 21:03

1

Hollywood'un örnek çiftlerinden Sylvester Stallone, Jennifer Flavin ve üç kızı Meksika'da objektiflere takıldı.

2

Üç çocuk annesi 52 yaşındaki Jennifer Flavin, kızlarından ikisi, Sistine Rose ve Sophia Rose ile birlikte Tulum'da plajda görüntülendi.

3

Her üçü de renk renk bikiniler giyen anne ile kızları birlikte denize girdi. Sonra da bir süre kumsalda yürüyüş yaptı.

4

FİT GÖRÜNTÜSÜ DİKKAT ÇEKTİ Mavi bikinisinin üzerine şeffaf beyaz bir bluz giyen Jennifer Flavin'in ise modellik yaptığı dönemin üzerinden uzun yıllar geçmesine rağmen hala fiziğini koruduğu dikkatlerden kaçmadı.

5

Jennifer Flavin, Sylvester Stallone'nin üçüncü eşi. Çift, 1988 ylında Beverly Hills'te bir restoranda tanıştı. Kısa süre sonra da romantik bir ilişkiye başladılar. Fakat 1994 yılında Stallone, Flavin ile ilişkisini bitirdi.

6

Stallone o sırada dönemin bir başka gözde modeli Janice Dickinson ile ilişkiye başlamıştı. Fakat bu ilişki kısa sürdü. Stallone ile Flavin, 1995 yılında tekrar bir araya geldiler.

7

Çift 1997 yılında İngiltere'de evlendi. O zamandan bu yana da bir daha ayrılmadılar. Çiftin Sistine Rose, Scarlet Roseve Sophia Rose adında üç tane kızı bulunuyor. Jennifer Flavin, moda dünyasından emekli olduktan sonra cilt bakım ürünleri üreten bir iş kurdu.