Sylvie Meis ile Niclas Castello evlendi - Süper Kulüp MagazinSüper Kulüp Magazin

28 Ekim 2020 - 14:06

Sylvie Meis ile Niclas Castello evlendi

Sylvie Meis ile Niclas Castello’nun aile ve yakın dostlarının katıldığı düğün Villa Cora’da yapıldı. Törende her ikisinin de mutluluğu gözlerinden okunuyordu.

Sylvie Meis ile Niclas Castello evlendi
Son Güncelleme :

23 Eylül 2020 - 13:17

1

Sylvie Meis ile Niclas Castello'nun aile ve yakın dostlarının katıldığı düğün Villa Cora'da yapıldı. Törende her ikisinin de mutluluğu gözlerinden okunuyordu.

2

MUTLULUKLARI GÖZLERİNDEN OKUNDUİkinci evliliğini gerçekleştiren bir dönemin ünlü modeli, uzun süredir nişanlı olduğu sevgilisiyle tam da hayallerindeki gibi bir törenle hayatını birleştirdi.

3

Sylvie Meis'i törende damada, bir dönemin ünlü futbolcusu Rafael van der Vaart ile olan evliliğinden dünyaya gelen oğlu Damian teslim etti.

4

Çift, düğün için çok sevdikleri Floransa'ya tercih etti. Törene çiftin aileleri ve çok yakın dostları katıldı. Evlilik töreni açık havada gerçekleşti.

5

42 yaşındaki Sylvie Meis törende Galia Lahav tasarımı bir gelinlik giydi. Gelinliğini bir küçük taç ve uzun bir tül duvakla tamamladı.

6

Meis, tören öncesinde sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda "'Evet' demeye hiç bu kadar hazır olmamıştım" diye yazdı. Eski model paylaşımında, hayatının büyük aşkıyla evleneceği bu törenin her saniyesini içine sindireceğini de belirtti.

7

BEĞENİ VE TEBRİK MESAJI YAĞDIÜnlü model, mutlu haberi sosyal medya sayfasından duyurdu. Sylvie Meis'in bu paylaşımına arkadaşlarından ve takipçilerinden çok sayıda beğeni ve kutlama mesajı geldi.

8

Sylvie Meis, bir dönem meme kanseriyle mücadele etti. Hastalığı yendikten sonra da yeni bir hayata başladı. Kariyerine model olarak başlayan Meis, daha sonra televizyon sunuculuğuna geçiş yaptı. Hollandalı model, yaşamını ve çalışmalarını Almanya'da sürdürüyor.

9

Meis, modellik kariyerinin en parlak döneminde futbolcu Rafael van der Vaart ile evlenmişti. Çift bir dönem magazin basınının gündeminden düşmüyordu. Çiftin bu evlilikten Damian adında bir çocuğu oldu. Ancak 2005'de başlayan evliliği 2013 yılında sona erdi.

10

Niclas Castello ise bir Alman çağdaş sanatçı. Castello, Almanya'da özellikle "öpücük" adlı heykeliyle tanınıyor. Meis bir süre sonra moda kariyerinden uzaklaşıp televizyon dünyasına adım etti. Alman kanallarında TV sunuculuğu yapıyor.

11

Sylvie Meis-Niclas Castello çifti düğünden sonra yine Floransa'da balayı yapmayı tercih etti.