Süper Kulüp Haberleri

‘Tanju Çolak’la beni aldattı’ diyen Coşkun Sabah’ın adını duyan Hülya Avşar röportajı bitirdi

Başrollerini Mehmet Aslantuğ ile paylaşacak olan Yaşı 19 dizisi için hazırlıklara tam gaz devam eden Hülya Avşar, önceki gün kostüm provası için gittiği Nişantaşı’nda görüntülendi. Basın mensupları ile sohbet eden Avşar kızı ‘Tanju Çolak’la beni aldattı’ diyen Coşkun Sabah’ın açıklamalarının sorulması üzerine röportajı sonlandırdı.

‘Tanju Çolak’la beni aldattı’ diyen Coşkun Sabah’ın adını duyan Hülya Avşar röportajı bitirdi
1718
09 Ocak 2021 - 12:50

Yaşı 19 dizisiyle ekranlara dönmeye hazırlanan Hülya Avşar, geçtiğimiz gün objektiflere takıldı. Kostüm provası için Nişantaşı’na geldiğini söyleyen Hülya Avşar kahve molası verdi.

Basın mensupları ile sohbet eden Hülya Avşar, hayat vereceği karakterle ilgili detay vermedi. Avşar kızı rolüyle ilgili sadece ‘Bu rolü eskiden oynayamazdım, şimdi oynamanın zamanı gelmiş. Sadece bunu söyleyebilirim.’ dedi.

COŞKUN SABAH’I DUYDU RÖPORTAJI SONLANDIRDI

Hülya Avşar’a ‘Askere gittiğimde beni Tanju Çolak’la aldattı’ açıklaması yapan Coşkun Sabah soruldu. Avşar, Sabah’ın adını duyar duymaz ‘Bay bay’ diyerek röportajı sonlandırdı.

Süper Kulüp Magazin © 2013 - 2021 Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.