Tantan'dan flaş Sedat Peker sözleri: Mesajın şifrelerini açıkladı | Süper Kulüp HaberleriSüper Kulüp Haberleri

8 Mayıs 2021 - 16:54

Tantan’dan flaş Sedat Peker sözleri: Mesajın şifrelerini açıkladı

Eski İçişleri Bakanı Sadettin Tantan’suç örgütü lideri Sedat Peker’e yönelik operasyonlar ve Peker’in açıklamaları ile ilgili konuştu.

Tantan’dan flaş Sedat Peker sözleri: Mesajın şifrelerini açıkladı
Son Güncelleme :

05 Mayıs 2021 - 2:10

Eski İçişleri Bakanı ve Yurt Partisi Genel Başkanı Sadettin Tantan suç örgütlerine yönelik operasyonları ve Türkiye gündemine dair değerlendirmelerde bulundu.

OdaTv’den Hazar Şahsuvar’ın haberine göre, Sedat Peker’in açıklamasındaki “Kendisine saygı duyduğum bazı devlet büyüklerim yapılan haksızlığın farkındayız. Nisan ayında ülkede birçok değişikliğin olacağını ve benim Türkiye’ye davet edileceğim söylendi” sözlerine değinen Tantan “Siyasetçinin kirli ve kimliksiz her gün fotoğraflarda ortaya çıkıyor. Tabi onlar siyasetçilerle iç içe oldukları için bildikleri şeyler vardır” dedi.

HEDEFTEKİ KİŞİ KİM?

Peker’in videosunda bulunan ‘Omerta: Suskunluk Yasası’ kitabı ve 3 zarf ile “Konuşurum” tehdidinde bulunduğu iddialarıyla ilgili ise Tantan “Herhalde kendisi de onu ifade ediyor. Mesajının sahibi ise ona kim koruma polisi vermişse, Beykoz ormanlarında o konutu kim vermiş, kim izin vermişse tehdit onadır, başkasına değil” değerlendirmesinden bulundu.