Tarkan, hayranlarını üzen bir karar aldı

featured
service

Koronavirüs nedeniyle uzun süredir sahnelerde olmayan ünlü şarkıcı Tarkan, hayranlarını üzen bir karar aldı. Megastar, bir süre daha sahnelerde yer almayacak.

Pandemi sürecinde sahne almayan ünlüler arasında yer alan Megastar Tarkan, sosyal medya hesabı üzerinden hayranlarını pek de mutlu etmeyen bir kararını açıkladı. Ünlü şarkıcı, bir süre daha sahnelerde olmayacağını, şu sözlerle belirtti:

‘Sahneden, sizlerden bu kadar ayrı kalmamıştım hiç… Galiba o yüzden de eksik, yarım her şey. Sevginiz, ilginiz, o alkış ve tezahürat sesleriniz özetle ruhumun ilacı olan o güzel enerjiniz olmadan ben, ben gibi değilim. “E o zaman neden konser yapmıyorsun?” diyenlerinizi duyuyorum.

Pandemi… Biliyorum belirli tedbir kuralları çerçevesinde konserler yapılıyor şu an ama ben benim konserlerim için riskli buluyorum. Çünkü biliyorum, biz bir araya geldik mi koparız. Kimse tutamaz bizi.

Kural mural tanımayız. Kırarız bütün zincirleri… E Kimseyi tehlikeye atmak istemem. Şu virüsü kontrol altına aldığımızda (ki o da aşılarımızı oldukça olacak), düzlüğe çıktığımızda kavuşuruz… Sabredin inci tanelerim. Kavuşacağız mutlaka sabredin…’

Tarkan, hayranlarını üzen bir karar aldı