Süper Kulüp | Magazin | Müzik| Borsa | Dedikodu | Cemiyet | Influencer |

Ten Rengi İle İlgi Odağı Olan Karanlıklar Kraliçesi Nyakim Gatwech

Dış görünüşlerinin farklılıklarıyla modellik konusunda bizleri şaşırtan insanlara Güney Sudanlı model Nyakim Gatwech da eklendi. Şaşırtıcı derecede ten rengi siyah olan ünlü model, kısa zamanda birçok insanın ilgisini çekmeye başladı.

Ten Rengi İle İlgi Odağı Olan Karanlıklar Kraliçesi Nyakim Gatwech
1113
03 Haziran 2020 - 12:48

Dış görünüşlerinin farklılıklarıyla modellik konunda bizleri şaşırtan insanlara Güney Sudanlı model da eklendi. Şaşırtıcı derecede ten rengi siyah olan ünlü model, kısa zamanda birçok insanın ilgisini çekmeye başladı.

, Melanin adlı normalde deride, saçlarda, göz zarlarında, beynin bazı bölgelerinde, melanik denen bazı urlarda bulunan ve tirozin’in yükselmesiyle oluşan koyu renkli biyolojik pigment hastalığına yakalanmış. Derinçe pigmentlenmiş cildi ve şiddetli kararlılığı ile, geleneksel güzelliğin engellerini yıkan 24 yaşındaki model birçok insana da ilham kaynağı oluyor.

24 yaşındaki , görkemli derecede koyu cildi ile moda endüstrisinde büyük ilgi görüyor.

blankblankblankblankblankblankblankblankblankblankblankblankblankblankblankblankblankblankblankblankblankblankblankblankblankblankblankblankblankblankblankblankblankblankblankblankblankblankblankblankblankblankblankblankblankblankblankblankblankblankblankblankblankblankblankblankblankblankblankblankblankblankblankblankblankblankblankblankblankblankblankblankblankblankblankblankblankblankblankblankblankblankblankblankblankblankblankblankblankblank

blank
blank
blank

Süper Kulüp Magazin © 2013 Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.