Tohum Otizm Vakfı Yılbaşı Alışveriş Festivali..

Otizmli bireyler yararına her yıl geleneksel olarak düzenlenen, bu yıl 15.'si gerçekleşen "Tohum Otizm Vakfı Yılbaşı Alışveriş Festivali" geçtiğimiz hafta birbirinden ünlü isimlerin katılımıyla gerçekleşti.

Davete katılan isimler arasında Mine NarinPınar ÖzdemirSiren ErtanMerve Oğuz GünaçgünNalan AksoyBurçin Ronabar gibi bir çok isim katıldı. Tohum Otizm Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Mine Narin, üye ve gönüllülerin büyük bir çabası ile etkinliğe ilgi her geçen yıl daha da çok artarak devam ediyor.

Bu yıl ilk defa Galataport İstanbul’un Paket Postanesi binasında 29-30 Kasım ve 1 Aralık tarihlerinde gerçekleşen Tohum Otizm Vakfı Yılbaşı Alışveriş Festivali‘nin 15. yılında ziyaretçiler, yılbaşı öncesi sevdikleri için hediyeler alırken, aynı zamanda otizmli çocukların eğitimlerine katkıda bulunarak, onları da sevindirdiler.

Festivalde takı, giyim, dekorasyon, ev tekstil ürünleri, mücevher, kozmetik, aksesuar ve antika gibi çok çeşitli 100’ü aşkın birbirinden seçkin ve özel markanın ürünleri, koleksiyonları bulunuyordu.