Tolga Karel'den kendisiyle alay eden takipçisine olay yanıt! -Süper Kulüp

24 Kasım 2020 - 13:02

Tolga Karel’den kendisiyle alay eden takipçisine olay yanıt!

Tolga Karel’den kendisiyle alay eden takipçisine olay yanıt!
Son Güncelleme :

13 Kasım 2020 - 0:47

1

Tolga Karel, 2016 yılında oyunculuğu bırakmıştı. Bir süre sağlık turizmiyle ilgilenen Karel’in işleri yolunda gitmemişti.

2

Karel, Türkiye'den ayrıldıktan sonra Amerikalı eşi Sarah Scott'ın ailesinin evine yerleşmişti.

3

"SEN GİT KAMYONCU OL" Bir süre işsiz kalan ünlü oyuncu, tır şoförlüğü yapmaya başlamıştı. Karel'in işiyle dalga geçen bir takipçisi, ünlü isme gülük emojisi ile birlikte "Adamdaki akla bak, sen git kamyoncu ol" mesajını yazdı.

4

Tolga Karel, bu yoruma sessiz kalmadı: He la kamyoncu oldum hoşuna mı gitti gardaş! Ama dikkat et bu kamyoncu 1 aylık kazancıyla bütün sülalene hayatı boyuncu burs verir haberin olsun.

5

Karel'in bu yanıtı sonrası kazancı merak edildi. Ünlü oyuncunun, daha önceki açıklamalarında aylık 8 bin dolar kazandığını söylemişti.

6

320 BİN DOLAR'A YENİ EV! Tolga Karel, kısa süre önce de 320 bin dolar değerinde bir ev satın almıştı.

7

Hayalindeki eve kavuştuğunu söyleyen Karel, 'Yeni evimiz. Tüm güzel dilekleriniz için sonsuz teşekkürler, hayırlı olsun inşallah! Güzel anılar biriktireceğiz evlatlarımla. Bunca emek, alın teri boşuna değilmiş! Rabbim şükürler olsun verdiğin her nefes için" demişti.

8

İKİ ÇOCUĞU VAR Tolga Karel'in ilk eşi Günay Musayeva'dan Cihangir adlı bir Sarah Socott'tan da Mia ve Kenan adlı iki çocuğu var.

9

YAŞADIĞI ZORLUKLARI ANLATTI Geçtiğimiz aylarda Amerika'daki hayatına dair ilginç açıklamalar yapan Karel, koronavirüs sürecinde yaşadığı zorlukları anlatmıştı.