Süper Kulüp Magazin

Tora Bodrum

Klasik Japon mutfağının özgün dokunuşlar ile modernleştirmiş hali olarak tanımlanan Tora,“Contemporary Japanese” tarzı bir restoran.

Tora Bodrum
9
10 Temmuz 2020 - 15:29

Klasik Japon mutfağının özgün dokunuşlar ile modernleştirmiş hali olarak tanımlanan Tora,“Contemporary Japanese” tarzı bir restoran. Bu restoran tarzında, Sushi kadar, özel soslu Dry aged steak’ler, salata haline dönüştürülmüş Sashi’miler gibi deneyim odaklı yemekler sunuluyor. Tora’nın, ev sahipliği yapması için otel de yüksek tavanlı, otantik bir uzak doğu ortamı yaratılmış. Kapalı ve açık alandan oluşan mekanda zaman geçirirken, yemek ve ortam anlamında gerçek bir uzak doğu atmosferi yaşıyorsunuz.

Japon ve Asya mutfağının Bodrum’daki en önemli temsilcilerinden Tora, geniş coğrafyanın önemli yemeklerini menüsünde bulunduruyor. Thai mutfağından yemeklere de oldukça fazla yer verildiği menüde Tom Yum Goong ve Thai Duck Soup başlangıç olarak hemen dikkat çekiyor. Tora’nın iddalı menüsünde ön plana çıkan imza tabaklar ise Asian Spicy King Crab ve Miso Black Cod olarak sayılabilir.

Süper Kulüp Magazin © 2013 Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.