Tuğba Altıntop: Rafet sevgilisiyle gelmiş! Kıskanmıyorum

featured

1996’da Miss Turkey güzeli seçilen Tuğba Altıntop, aynı yıl Rafet El Roman‘la evlenmişti. Su Elnur (23) ve Şevval Su (20) isminde iki kız çocuğu olan çift, 2003’te boşanmıştı. Eski eşinin sahne aldığı Altın Marka Ödül Töreni’ne katılan Altıntop, şarkıcının yeni ilişkisi hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Altın Marka Ödül Töreni, önceki gün Ruffles Otel’de gerçekleşti. Rafel El Roman’ın sahne aldığı geceye, ünlü şarkıcıyla evliliği 20 yıl önce biten Tuğba Altıntop da katıldı.

Tuğba Altıntop’un “Rafet Bey ile beraber vakit geçiriyoruz. Beni hiç yalnız bırakmıyor” açıklaması hakkında konuşan sanatçı, “Öyle olmalı zaten. Bence çocukları olan bütün ebeveynler iyi geçinmek zorunda. Eğer annelerine ve babalarına ters davranırsanız çocuklarınızı üzersiniz. Eğer çocukları mutlu etmek istiyorsanız saygı dolu olmanız gerekir” dedi.

Geceye sevgilisiyle katıldığına dair iddialar hakkında Rafet El Roman, “Hayır, ben tek başıma geldim. Kız arkadaşım yok” ifadelerini kullandı. Tuğba Altıntop, “Bu akşam siyahların içinde geldim. Ben çok etkinliklere katılmıyordum, bu gayet güzel oldu benim için” şeklinde konuştu.

Rafet El Roman’ın törende olması hakkında ise Altıntop, “Biz geçenlerde bir ay boyunca Almanya’da beraberdik ama uzun zamandan beri konserini izlememiştim. Tekrardan izlemek iyi olacak. Kız arkadaşıyla gelmiş sanırım kendisi, onlar ayrı gidecekler. Kıskanmıyorum bu durumu da, o mutlu olsun istiyorum. Tanımıyorum gerçi sadece adını biliyorum. Bilemiyorum ne olacak belki de evlenirler. Önemli olan onun mutluluğu bence” açıklamasını yaptı.

Basın mensuplarının “Sizin aşk hayatınız nasıl?” sorusunu yönelttiği Altıntop, “Ben şu an yalnızım. Böyle güzel şimdilik. Allah büyüktür” yanıtını vererek kahkaha attı.

Tuğba Altıntop: Rafet sevgilisiyle gelmiş! Kıskanmıyorum
Giriş Yap

Süper Kulüp ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin