Tuğba Altıntop'tan şiddet itirafı! - Süper Kulüp MagazinSüper Kulüp Magazin

22 Ekim 2020 - 12:16

Tuğba Altıntop’tan şiddet itirafı!

Zorlu AVM’de yakın arkadaşı ile akşam yemeği yiyen Tuba Altıntop, ayaküstü gazetecilere poz verip sohbet etti.

Tuğba Altıntop’tan şiddet itirafı!
Son Güncelleme :

17 Ekim 2020 - 15:13

1

Zorlu AVM'de yakın arkadaşı ile akşam yemeği yiyen Tuba Altıntop, ayaküstü gazetecilere poz verip sohbet etti.

2

Şarkıcı, geçtiğimiz yıllarda hayatını kaybeden Onurcan Özcan’ın bir şarkısını okuduğunu ve yakın zamanda klibiyle birlikte yayınlayacağını söyledi.

3

Altıntop, ”Pandemi sürecinde çok güzel bir şarkı aldım. Şarkının sözleri rahmetli Onurcan Özcan ait bir şarkı. Tüm çalışmalarımızı tamamladık. Bomba gibi geliyorum” dedi.

4

"Eski eşiniz Rafet El Roman dan destek aldınız mı?" sorusuna cevap veren Altıntop,” Şarkıyı ilk beğendiğimde ona gönderdim. Yorumlarını bana iletti. Moral motivasyon desteği oldu” dedi.

5

Tuğba Hanım, "İlerleyen zamanlarda Rafet El Roman ile düet yapmayı düşünüyor musunuz?" sorusuna, "Kendisi şu an Almanya’da yeni bir programa başlayacak. Belki oraya geçtiğim zaman birlikte bir şeyler yaparız” şeklinde konuştu.

6

Konya'da sevgilisini dövdüğü öne sürülen Özgür Duran'a engel olmak isterken öldürdüğü gerekçesiyle tutuklanan Kadir Şeker’e, 12 yıl 6 ay hapis cezası verilmesi hatırlatılınca Tuğba Altıntop, kendisinin de zamanında şiddet gördüğünü belirtti ve o anları boğazı düğümlenerek anlattı.

7

Altıntop,” Ben de bir kadın olarak kesinlikle Kadir’in yanındayım. Verilmiş olan cezanın gereksiz olduğuna canı gönülden inanıyorum. Yaklaşık iki sene önce maalesef benim başıma da geldi" dedi.