Tuğba Özerk: O ismi zikretmek istemem! | Süper Kulüp HaberleriSüper Kulüp Haberleri

5 Mart 2021 - 16:33

Tuğba Özerk: O ismi zikretmek istemem!

Tuğba Özerk: O ismi zikretmek istemem!
Son Güncelleme :

08 Şubat 2021 - 0:57

1

Pandemi döneminde eserler yazdığını belisten Tuğba Özerk, "Çok parça yazdım bu dönemde. Büyük üstatlara, büyük seslere şarkı vereceğim. Onlarla görüşmelerim var" dedi.

2

"BENİM DEĞİL, ANNEMİN DAVASI" Özerk, Deniz Akkaya'nın, mahkeme kararıyla annesi Günay Kapani'ye 8 bin TL tazminat ödeyecek olmasıyla ilgili soru üzerine, eski mankenin adını anmaktan kaçındı.

3

40 yaşındaki şarkıcı, "Başkalarını sormayın, her şey ortada. Bu benim değil, annemin davası. Hiç isimleri zikretmek istemiyorum" ifadelerini kullandı.

4

"KIZINIZIN SEVGİLİSİYLE BİRLİKTE OLDUNUZ MU?" Deniz Akkaya, 2016 yılında yorumcusu olduğu bir programda Tuğba Özerk’in annesi Günay Kapani’yi telefonla canlı yayına bağlamıştı.

5

İkili arasında geçen konuşmada Akkaya, Kapani’ye “Kızınızın sevgilisiyle birlikte oldunuz mu?” diye şok bir soru yöneltmiş ve taraflar mahkemelik olmuştu.

6

TUĞBA ÖZERK'TEN AĞIR CÜMLELER!Tuğba Özerk, Akkaya'nın olay sorusundan aylar sonra bir arkadaşının Instagram sayfasında eski mankenin de fotoğrafını görünce 'deve' ve 'zavallı' şeklinde hakaret içerikli yorum yazmıştı.

7

Deniz Akkaya, Tuğba Özerk'in sözleri üzerine, "O kadının sorunları var. Defalarca açtığım davaları kazandım. Parası pulu kalmadı diye açmıyordum, durumuna üzülüyorum. Ancak bu son yazdıkları avukata intikal etti. Yine mahkemede hesap verecek" ifadelerini kullanmıştı.