TUĞBA ÖZERK’TEN SÜRPRİZ! | Süper Kulüp HaberleriSüper Kulüp Haberleri

9 Mart 2021 - 09:23

TUĞBA ÖZERK’TEN SÜRPRİZ!

Yayınladığı her şarkı ile müzikseverlerin kalbinde yer edinen Türk Pop Müziğinin güçlü yorumcusu Tuğba Özerk, dinleyenlere Ep sürprizi yapıyor.

TUĞBA ÖZERK’TEN SÜRPRİZ!
Son Güncelleme :

24 Şubat 2020 - 12:53

Başarılı sanatçının müzikal kariyeri boyunca en sevilen ve bugün hala çokça dinlenilen şarkıları arasında yer alan “GİDESİM GELDİ”“ACI HATIRALAR”,“BİTTER ÇİKOLATA”, “DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN” isimli çalışmaların akustik versiyonları 14 Şubat Sevgililer Gününde“TUĞBA’DAN AKUSTİKLER 1”isimli Ep ile müzikseverlerin beğenisine sunuluyor. Özerk, ilerleyen dönemlerde de kendisine ve diğer bestecilere ait eserlerin akustik versiyonlarını “TUĞBA’DAN AKUSTİKLER”adıyla Epformatında yayımlamaya devam edecek.

Ep’de yer alan çıkış şarkısı “GİDESİM GELDİ”nin sözü ve müziği Tuğba Özerk düzenlemesi Caner Şentürk & Yunus Özübelli, “ACI HATIRLAR” şarkısının sözü ve müziği Tuğba Özerk, düzenlemesi Caner Şentürk & Namık Ataman “BİTTER ÇİKOLATA”nın da sözü ve müziği Tuğba Özerkdüzenlemesi ise Caner Şentürk & Namık Atamanve son şarkı “DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN”un sözü ve müziği Tuğba Özerk & Ercan Saatçidüzenlemesi ise Caner Şentürk & Namık Ataman, imzalı.

Sadece gitar ve nefesli enstrümanlar eşliğinde canlı okunan parçalar için Hücüm Kayıt Yöntemi kullanıldı. Müzikseverlerin dinlediği ilk anda kendilerini ev ortamında hissedecekleri eserlerde Özerk’in etkileyici yorumu müzikal şölen havası yaratıyor.

Avrupa Müzik markasıyla yayımlanan “TUĞBA’DAN AKUSTİKLER 1”isimli Ep’yi tüm dijital platformlarda bulabilirsiniz.