TURKBABA.COM.TR GELİYOR

Sunacağı hizmet kategorileriyle iş dünyasının dikkatini üzerine çekmeyi amaçlayan Turkbaba, Filistin asıllı Türk vatandaşı Issam Alnajjar önderliğinde faaliyete geçiyor.

 

İSTANBUL – e-ticaret sektöründe devrim yapmaya hazırlanan turkbaba.com.tr, VIP hizmet anlayışıyla ilk etapta Türkiye’de faaliyet gösteren fabrikaları dünyayla tanıştırmayı amaçlıyor.

turkbaba.com.tr kurucu CEO’su Issam Alnajjar, konuyla ilgili Gazeteci Yaşar Polat’a yaptığı özel açıklamasında, iş dünyasını internet ortamına taşıyarak ihtiyaç duyulan hizmetleri tek bir tıkla çözmeyi hedeflediklerini belirtti.  Alnajjar, “Lojistik, konaklama, çeviri hizmetleri, fuar organizasyonları, ulaşım hizmetleri, marka danışmanlığı gibi kategorilerimiz ile çok hızlı çözümler üretmek istiyoruz. Sistemimiz tamamen şeffaf ve anlaşılır olacak. İlk etapta Türkiye’de bulunan fabrikalarımızı sadece tek bir tıkla dünyaya taşıyacağız” dedi.

İş dünyasına yeni bir heyecan getireceklerini de kaydeden Issam Alnajjar, “Çok yakında herkes yerli ve milli bir girişim olan turkbaba.com.tr ismini duyacak ve herkes onu çok konuşacak” diye konuştu.