Tuzla'daki yangından acı haber geldi! | Süper Kulüp HaberleriSüper Kulüp Haberleri

23 Nisan 2021 - 15:04

Tuzla’daki yangından acı haber geldi!

İstanbul Tuzla’da et ürünlerinin işlendiği özel bir firmaya ait tesiste gece saatlerinde yangın çıktı. Yangın yaklaşık 6 saat süren çalışmalar sonucunda kontrol altına alındı. Yangının söndürülmesinin ardından 2 kişinin cesedine ulaşıldı.

Tuzla’daki  yangından acı haber geldi!
Son Güncelleme :

05 Mart 2021 - 21:17

Yangın, saat 02.30 sıralarında Tepeören Mahallesi, Eski Ankara asfaltı üzerinde bulunan özel bir firmaya ait et üretim tesisinde henüz bilinmeyen bir nedenle çıktı. Yangını fark eden işçiler itfaiyeye haber verdi. Haber verilmesi üzerine olay yerine çevre ilçelerden çok sayıda itfaiye ekibi sevk edildi. Yangın itfaiye ekiplerinin yaklaşık 6 saat süren çalışmaları sonucunda kontrol altına alındı.

BİR İŞÇİ AĞIR YARALANDI

Amonyak dolu tankların patlama ihtimaline karşı itfaiye araçları fabrikanın dışına çıkarıldı. İtfaiye erleri gerekli tedbirleri aldıktan sonra yangına müdahale etmeye başladı. Herhangi bir patlama ihtimaline karşı AFAD ekipleri de olay yerinde hazır bekledi. İtfaiye ekiplerinin yangın söndürme çalışmaları devam ederken, bir ekip fabrikanın arka duvarını kırarak içeri girdi. İçeri giren ekipler bir işçiyi yerde yatarken buldu. Sedyeye alınan işçi ambulansta yapılan ilk müdahalenin ardından hastaneye kaldırıldı.

FİRMA YETKİLİLERİ BASIN MENSUPLARINA SALDIRDI

İtfaiye ekiplerinin yangın söndürme çalışmaları devam ederken, firma yetkilileri görüntü almaya çalışan basın mensuplarına saldırdı. Basın mensuplarının görüntü almasına engel olmaya çalışan görevliler kameraları kırmakla tehdit etti 

2 KİŞİNİN CANSIZ BEDENİ BULUNDU

Yangının söndürülmesinin ardından 2 kişinin cesedine ulaşıldı.