Ümit Erdim: “Sektördeki adamcılık beni bitirdi”

featured
service

Dayı Şov bu hafta da keyifli konuklarıyla izleyenlere eğlenceli bir Cuma gecesi yaşattı. Stüdyoda Bilgi Üniversitesi Sinema Kulübü’nün izleyici olarak yer aldığı bölümde Dayı, oyuncu Ümit Erdim ve içerik üreticisi Duygu Özaslan’ı ağırladı. Paptircem’in çaldığı klasikleşmiş sinema ve dizi müziklerini konuklar bilmeye çalıştı.

Ümit Erdim, kendisini kariyeriyle ilgili sıkıştıran Dayı’ya, “Sinema bitti, televizyon bitti diyorlar. Bana da bitti diyorlar. Sen bitti demeden bitmez Dayı!” diyerek takıldı. Dayı’nın, “Oyunculuğu denedin, olmadı. Sunuculuk yaptın, olmadı. Youtube’da bir şey yaptın, o da olmadı. En son pilot oldun” demesi üzerine, “Gelirsin bir tur atarız uçakla” yanıtını verdi. Erdim’in pilot anonsu taklidi stüdyodakilere ve tüm izleyenlere eğlenceli anlar yaşattı.

“Görmediklerini de haber yapıyorlar”

Duygu Özaslan, kendisi için gündem yaratıyor denmesiyle ilgili, “Maalesef” yorumunu yaptı ve bu durumu sevmediğini söyledi. Dayı’nın eskiden ünlülerin magazincilere haber servis ettiğini şimdi ise muhabirlerin gördüğünü alıp haber yaptığını söylemesi üzerine, “Sadece gördüğünü alsa iyi, görmediğini de yapıyor” yanıtını verdi.

“Hep kafama göre”

Dayı’nın, “Linç edilerek ünlü olmak nasıl? Yarın bir gün ben de yiyeceğim kesin” sözlerine karşılık ünlü Youtuber, “Beni çağırdığın ya, yiyeceksin kesin” yanıtını verdi. İçeriklerini üretirken hiç araştırma yapıp strateji değiştirmediğini söyleyen Aslan, “Yok, hep kafama göre” dedi. Youtube’a bugün girseydi ne yapacağına dair soruyu ise, “Şimdi olsa girmezdim. Bence çok geç artık. Benim yaptığım iş için çok geç” şeklinde cevapladı.

“Adamcılık bizde de var”

“Sektördeki adamcılık beni bitirdi” sözleriyle ilgili yorum yapan Ümit Erdim, “Her yerde olduğu gibi bizde de var. Yeni bilgi değil. Sen de bilirsin. Seni de çarkın içine alırlar yakında” dedi.

Erdim’den başarılı Bülent Ersoy taklidi

Ümit Erdim ile Dayı programda birlikle bir doğaçlama performans sergilediler. Erdim, Bülent Ersoy’un kendine has yorumunu taklit ederek “Hani Bizim Sevdamız” şarkısını ve ardından Hakan Taşıyan taklidiyle “Güz Gülleri”ni söyledi. Son olarak Hayat Bilgisi’ndeki ölüm sahnesini yeniden canlandıran Erdim, izleyenleri güldürdü.

Ümit Erdim: “Sektördeki adamcılık beni bitirdi”