Ünlü iş adamının oğlunun müstehcen videolarını annesine yolladılar

featured

Ünlü modacı Faruk Saraç’ın oğlu Orhun Faruk Saraç’a, eski kız arkadaşı ile gizlice çekilmiş müstehcen görüntü ve videolarıyla şantaj yapıldı. Sabah’tan Atakan Irmak’ın haberine göre Saraç, “Maddi kazanç için tehdit ediliyorum” diyerek savcılığa suç duyurusunda bulundu.

Olay 6 Mart tarihinde meydana geldi. Sabah saatlerinde Orhun Faruk Saraç’ın annesi Berna Ökten’e yurtdışı kayıtlı bir numaradan Saraç’ın 2011-2015 yılları arasında birliktelik yaşadığı kız arkadaşı ile yatak odasında çekilen müstehcen video ve fotoğrafları geldi.

Gelen fotoğraflarla birlikte şüpheli şahıs “Oğluna söyle bana buradan ulaşsın Berna, aksi takdirde daha fazlasını nişanlısına gönderirim” şeklinde mesaj attı.Gördükleri karşısında şoke olan anne durumu oğluna aktardı.
Fotoğrafları gören işadamı ise eski kız arkadaşını arayarak fotoğraflar hakkında bilgi verdi. Kız arkadaşı aynı fotoğrafların kendisine de geldiğini aynı zamanda tehdit ve hakarete maruz kaldığını söyledi. Yaşanılan şokun ardından Orhun Faruk Saraç, suç duyurusunda bulundu.

Savcılığa sunulan şikayet dilekçesinde videoların kimler tarafından çekildiğini tespit edemedikleri ifade edildi. Öte yandan anne Berna Ötken’e tekrar mesaj atan şahıs, videoları yaymaya devam edeceğini söyledi.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Ünlü iş adamının oğlunun müstehcen videolarını annesine yolladılar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin