ÜNLÜ İŞADAMI MAHMUT LEVENT ÜNLÜ’NÜN HİSSESİNE YATIRIM YAPAN MAĞDURLAR AYAKLANDI

featured
service

Borsaajansı.com’un haberine göreişadamı Mahmut Levent Ünlü‘nün Yönetim Kurulu Başkanı olduğu, Ünlü Yatırım Holding A.Ş geçtiğimiz Eylül Ayında Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda (KAP) yer alan açıklamasında, 300 milyon TL sermayeli yatırım bankası kuruluşuna izin almak amacıyla 20 Eylül 2021 tarihinde BDDK’ya başvuruda bulunulduğu belirtmişti.

Investing.com, adlı 44 dilde yayın yapan ve dünya çapında 250 borsa için anlık veriler fiyatlar, grafikler, finans araçları, son dakika haberleri ve analizler sunan bir finans piyasaları platformu olan Investing.com’da geçtigimiz aylarda Berke Göksu isimli kullanıcının banka kurmayı hedefleyen Ünlü Holding hakkında yaptığı; “Ünlü&CO tam bir “Spekülatör’dür” paylaşımı kafaları karıştırmıştı. 7 Haziran 2021 tarihli Dünya Gazetesi’nin internet sitesinde yer alan haberde; Ünlü & Co, Borsa İstanbul Yıldız Pazar’da işlem görmeye başladı. Şirket hisseleri 7,04’ten başladığı ilk gününde açılışla birlikte yüzde 2’ye yakın değer kaybettiği yer almıştı.

Bu haber sonrası bir çok yorumcu Ünlü Yatırım Holding ve sahibi Mahmut Levent Ünlü hakkında SPK’yı şikayet yağmuruna tuttukları investing.com sitesinde yayınladıktan kısa bir süre sonra yeni mağdurlar gün yüzüne çıkmaya başladı. Ünlü Yatırım Holding’i ve Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Levent Ünlü’yü bir hayli zora sokacağa benzeyen Borsa mağdurlarının yorumları kafaları karıştırdı…

İşte o şok eden yorumlar

blank blank blank blank

ÜNLÜ İŞADAMI MAHMUT LEVENT ÜNLÜ’NÜN HİSSESİNE YATIRIM YAPAN MAĞDURLAR AYAKLANDI