Süper Kulüp | Magazin | Müzik| Borsa | Dedikodu | Cemiyet | Influencer |

ÜNLÜ MANKEN FİLİZ CERCİS PATRON OLDU

Babasının kurduğu laboratuvarda henüz 19 yaşındayken doğal yollardan kendi saç ürünlerini üretmeye başlayan Alman Filiz Cercis, şimdi büyük bir marka olma yolunda ilerliyor.

ÜNLÜ MANKEN FİLİZ CERCİS PATRON OLDU
157
19 Mayıs 2020 - 14:35

Kimya üzerine eğitimini tamamladıktan sonra en çok değer verdiği saçlarını daha sağlıklı hale getirmek için çözüm yolu arayan , kendi ürünlerini üretmeye başladı. Okuldan sonra babasının kendisi için yaptırdığı laboratuvarda üretim yapmaya başlayan Cercis’in ilk ürünü ise doğal malzemelerden ürettiği saç yağı oldu.

İlk etapta kendisinin yanı sıra ailesi ve arkadaşları için üretim yapan Cercis’in ürünleri çok beğeni topladı. Bu yağı üretirken saçın gür olması, daha hızlı ve sağlıklı büyümesi ve çabuk yağlanan saçlara karşı herkesin kullanabileceği bir ürün olarak hazırladığını belirten 22 yaşındaki , “ürünü kullananlardan çok güzel geri dönüşler almaya başladım. Sonra saç sağlığı ile ilgilenen birçok şirketten teklif geldi. Ben hiçbirini kabul etmeden direk kendi şirketimi kurdum ve internet üzerinden satış yapmaya başladım. Satışa çıktığı andan itibaren 10 dakika da bin adet ürettiğim ürünler bitti. İşte hayatımdaki dönüm noktası o oldu. o günden itibaren bütün hayatim değişti. Kendi şirketimi kurdum, kendi ofisimi kiraladım ve büyük bir ekip oluşturup, daha fazla ürünler üretim yaptım. bir sene sonra Almanya’nın en bilinen ve lüks alışveriş sokaklarından birinde bir dükkân açtım. Bunların hepsi 19 yaşındayken yaptım. Bugün 23 yaşındayım. Üretimi hiç durdurmadan Lemelange markası da üretmeye devam edeceğim” dedi.

 

blank

 

 

Magazinci.com

blank
blank
blank

Süper Kulüp Magazin © 2013 Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.