Ünlü Mimar Melkan Gürsel ile yeni aşkının fotoğrafı!

Haziran ayından beri konuşulan Ünlü Mimar Melkan Gürsel, Morris Reid adlı siyahi sevgilisiyle Bodrum'da ilk kez objektiflere yansıdı.

Bülent Cankurt’un Günaydın’daki yazısı şöyle: Eşinden boşandıktan sonra yaklaşık beş yıl iş insanı Taha Tatlıcı ile aşk yaşayan ve geçen yıl da sürpriz bir şekilde ondan ayrılan dünyaca ünlü mimar Melkan Gürsel’in, geçen ay gönlünü siyahi bir Amerikalıya kaptırdığını yazmıştım.

İşte bu da ispatı… Melkan Gürsel, Morris Reid adlı siyahi sevgilisiyle Bodrum’da ilk kez objektiflere yansıdı. Katıldıkları bir davette görüntülenen Melkan Hanım ile Morris Bey’in aşkı da böylece ifşa olmuş oldu.

Davette bulunan bir arkadaşım, Melkan Hanım’ın çok mutlu göründüğünü ve hatta sevgilisi Morris Bey’i bütün arkadaşlarıyla tanıştırdığını söyledi.

Bodrum’da tanışan ve bir süredir de Bodrum’da birlikte tatil yapan Melkan Hanım ile Morris Bey’in ilişkisinin gelip geçici olmadığını düşünüyorum.

Yoksa birlikte davetlere katılmaya başlayıp, sevgilisini arkadaşlarıyla tanıştırmazdı.

Rezzan Benardete ileTaha Tatlıcı’nın aşkları devam ediyor

Bu arada geçen yılki ayrılığın ardından aşk orucunu Rezzan Benardete ile bozan Taha Tatlıcı’nın da ilişkisi mutlu mesut devam ediyor. Böylece her ikisi de mutluluğu yakalamış oldu.

yorum Yap