ÜNLÜ MODACI PINAR BENT KONUT KRALI MÜTEAHHİT İLE AŞK MI YAŞIYOR?

Gün geçmiyor ki İstanbul cemiyet hayatında yeni bir iddia ve dedikodu kulisleri hareketlendirmesin...

Sosyetik hanımlar arasında dilden dile dolaşan dedikodunun kahramanları ünlü modacı Pınar Bent.

Dedikodunun diğer kahramanı ise, Türkiye’de yaptığı yüzlerce konut ile bilinen AVRUPA’nın en büyük toplu konut projesi olarak bilinen konutların sahibi olan ünlü iş adamı ile ilgili.

Sosyetede konuşulan iddialara göre; Türkiye’de ve Ortadoğuda milyonluk defileler düzenleyen ünlü modacı uzun bir süredir Evli Müteahhit ile aşk yaşıyor.

Türkiye’de ve yurt dışında yaptığı pahalı defileler ile son yıllarda adını duyuran Pınar Bent’in bu yasak aşkın ortaya çıkmaması için evli iş adamı sevgilisi ile gizli saklı buluştukları iddia edildi.

İddialara göre; evli ve torun torba sahibi olan iş adamının sevgilisi olduğu iddia edilen Pınar Bent’e kendi yaptığı AVRUPA’vayi konutlardan lüks bir daire hediye ettiği ve çiftin sık sık bu gizli aşk yuvalarında buluştukları iddiası magazin dünyasında kulaktan kulağa yayılmış vaziyette…

Ünlü iş adamının evli olması ve iş dünyasında saygın bir yeri olması sebebi ile bir dönem ayrılan çiftin ayrılığa daha fazla dayanamayarak tekrar barışıp aşklarına kaldıkları yerden devam ettikleri iddia edildi.

Sevgilisinin moda dünyasında hızlı adımlarla ilerlemesi için kesenin ağzını sonuna kadar açtıği iddia edilen ‘ünlü müteahhit’in bu ilişkisini aile bireylerinin de bildiği ancak saygın bir konumu olan ailenin olayın medyada yer almaması için büyük çaba sarf ettikleri iddia edildi.

Ateş olmayan yerden duman çıkmaz misali şimdilik dedikodu olarak kulaktan kulağa yayılan bu iddianın doğruluk payı yakında ortaya çıkar mı bilinmez ama bu ilginç yasak aşk hikayesi şu günlerde sosyetik güzellerin en çok konuştuğu dedikoduların arasında birinci sırada yer alıyor.

 

sacitaslan.com

YORUM