Ünlü Modelden Şok İtiraf Konferans salonunun tuvaletinde kocamla ilişkiye girdik | Süper Kulüp HaberleriSüper Kulüp Haberleri

23 Nisan 2021 - 21:21

Ünlü Modelden Şok İtiraf Konferans salonunun tuvaletinde kocamla ilişkiye girdik

Amerikalı model ve televizyon yıldızı Chrissy Tigen, katıldığı bir gece programında cinsel hayatı ile ilgili ağızları açık bırakacak itiraflarda bulundu. Program sunucusu Corden’in “Şimdiye kadar ilişkiye girdiğiniz en tuhaf yer neresiydi?” sorusuna Tigen, kocası ile demokratların konferansı sırasında, salonun tuvaletinde kocası John Legend ile ilişkiye girdiğini söyledi.

Ünlü Modelden Şok İtiraf Konferans salonunun tuvaletinde kocamla ilişkiye girdik
Son Güncelleme :

30 Mart 2021 - 18:46

Ünlü model gündeme bomba gibi düşen itirafından sonra, yıllar önce kendisine GRAMMY ödülleri sırasında da aynı sorunun sorulduğunu o zaman sadece ” Obama Şey” dediğini söyledi.

Kocasıyla ilişkiye girdiği tarihi söylemeyen Tigen, 2008 yılında Obama başkan seçilmeden önce demokratların konferansına katıldığını gösteren bir video YouTube’da yayınlandı.

unlu modelden canli yayinda bomba itiraf 719393 2810 2 b - Ünlü Modelden Şok İtiraf Konferans salonunun tuvaletinde kocamla ilişkiye girdik

Videonun ortaya çıkmasından sonra Tigen’ın 2008 yılındaki konferansta eşiyle ilişkiye girdikleri dedikodularının ortaya atılmasına sebep oldu.

Tigen, ayrıca kocası ile bir meyve suyu standı, Los Angeles’ta bazı giyim mağazaları gibi halka açık yerlerde ilişkiye girdiğini söyledi.

unlu modelden canli yayinda bomba itiraf 719393 5960 5 b - Ünlü Modelden Şok İtiraf Konferans salonunun tuvaletinde kocamla ilişkiye girdik