Ünlü Muhafazakar Ailenin Oğlu Yusuf Aydın Öpüşürken Görüntülendi

Ünlü oyuncu Tuba Ünsal, yeni sevgilisi ilk kez yan yana objektiflere takıldı… Sevgilisi kim çıktı

Ünlü oyuncu Tuba Ünsal, yeni sevgilisi ilk kez yan yana objektiflere takıldı… Sevgilisi kim çıktı

YUSUF AYDIN SEVGİLİSİ TUBA ÜNSAL’A AYAK MASAJI YAPTI

Geçtiğimiz haftasonu Show TV ‘de yayınlanan haftasonu yayınlanan Cumartesi Sürprizi programında Ünlü oyuncu Tuba Ünsal, yeni sevgilisi Yusuf Aydın ile ilk kez yan yana objektiflere takıldı.

Tuba Ünsal, geçen yıl şubat ayında aşk yaşamaya başladığı iş insanı Yusuf Aydın ile Bodrum Torba’da konakladıkları otelin iskelesinde görüntülendi. Gözlerden uzak birliktelik yaşayan ve şimdiye kadar yan yana görüntülenmeyen ikiliye bir grup arkadaşları da eşlik etti.

Romantik anlar yaşayarak birbirlerine öpücük veren ikilinin o anları objektiflere yansıdı.

AİLE ÇOK KIZDI

Yusuf Aydın’ın ailesi muhafazakarlığı ile biliniyor… Aile bu fotoğraflara çok kızdı…

Zorlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nazif Zorlu’nun, kızı Şehminur Aydın’dan olan 30 yaşındaki torunu Yusuf Aydın, Turgut Aydın Holding’te finans alanında yöneticilik yapıyor.

“FETÖ BORSASI” İDDİASI

Yusuf Aydın’ın dedesi Turgut Aydın Holding Yönetim Kurulu Başkanı Turgut Aydın, babası ise Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ahmet Yaşar Aydın…

Aydınlar Holding’in bünyesinde A101, Memorial, English Home, Aydın Örme, PizzaLazza, Saloon Burger, AYSHIPS, TAFF Yapı gibi şirketler bulunuyor.

Turgut ve Ahmet Yaşar Aydın, 15 Temmuz darbe girişiminin ardından FETÖ’ye maddi destek sağladıkları iddiasıyla 16 Ağustos 2016 tarihinde tarihinde A101’e yönelik operasyon sonrasında gözaltına alınmıştı.

Aydınlar 19 Ağustos 2016 tarihinde savcılık sorgularının ardından serbest bırakılmıştı…

Aydın’ın serbest bırakılmasının ardından hakkında “FETÖ Borsası” iddiaları çıkmış, para karşılığı serbest bırakıldığı iddia edilmişti…

#YusufAydın #TubaÜnsal #Bodrum