Ünlü oyuncudan şok eden silahlı tehdit | Süper Kulüp HaberleriSüper Kulüp Haberleri

14 Haziran 2021 - 09:11

Ünlü oyuncudan şok eden silahlı tehdit

Oyuncu Bahadır Ünlü, eşinin restoranına gelip sipariş verdikleri yemeği beğenmeyen Sait Emir’e, sosyal medya üzerinden silah fotoğrafı eşliğinde tehdit ve hakaret yağdırdı. Ünlü’ye 4.5 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.

Ünlü oyuncudan şok eden silahlı tehdit
Son Güncelleme :

08 Mayıs 2021 - 12:35

Sabah Gazetesi’nden Dilek Yaman Demir’in haberine göre Sait Emir isimli doktor, sekiz ay önce arkadaşıyla Beyoğlu’ndaki bir restorana gitti. Emir, gelen siparişleri beğenmeyip mekandan ayrılmak istedi. İddiaya göre restoranın sahibi olan oyuncu Bahadır Ünlü, bu duruma müsaade etmedi ve zarar verebileceğini söyleyerek ikiliyi tehdit etti.

Sait Emir

“ORASI BENİM NAMUSUM”

Oyuncu Ünlü, bir süre sonra da doktoru sosyal medya hesabından “Dükkan benim karımın dükkanıdır. Orası benim namusum. Senin başına öyle bela getiririm ki…” diyerek tehdit etti.

Savcılık, söz konusu mesajlarla Emir’e tehdit ve hakaret ettiği gerekçesiyle oyuncu hakkında 4.5 yıla kadar hapis istemiyle dava açtı.

Oyuncu Ünlü, savcılıktaki ifadesinde, karşı tarafı 5-6 yıldır tanıdığını, iş yaptığını hatta 30 bin lira alacağının olduğunu söyleyip tehdit iddiasının yalan olduğunu ileri sürdü.