Ünlü tasarımcı Rana Büyük Nişantaşı mağazasını açtı

Tasarımcı Rana Büyük, 10 yıllık tekstil sektörü tecrübesi ardından By Rana Büyük markası ile hazır giyim sektörüne iddialı bir giriş yapmış ve moda severlerden tam not aldı.

Nişantaşı Showroom mağazası ve markasının online satış sitesinden sunduğu ürünler ile başarı grafiğini her geçen gün arttıran By Rana Büyük markası, özellikle yurtdışında  birçok ülkeye gerçekleştirdiği satışlar ile moda dünyasında adından söz ettirdi.

Rana Büyük tekstil sektöründe yakaladığı  başarıyı ve deneyimleri sonucunda Showroom mağazasını Nişantaşı’nda  görkemli bir açılışla taçlandırdı.

Mağazanın açılışına Tiffany&Tomato’nun sahibi Özgür Yıldırım, J’adore Textile Ceo’su Berat Kayışkan, Şarkıcı Esra Balamir, sosyal medya fenomenleri arasında renkli kimliğiyle tanınan Cemile Kaya, popçu Burak Meriç, Süper Fm radyo programcısı Doğan Can gibi bir çok seçkin davetlinin katılımıyla gerçekleşti.

Rana Büyük; “üretmekten, istihdam yaratmaktan ve yurtdışına ihracat yapmaktan dolayı büyük bir mutluluk içerisindeyim. Markamızın ürünlerini, kadınların üzerinde görmek beni daha da fazla çalışmam için motive ediyor. Özellikle kadın takım elbisede çok iddialıyız. Pandemi döneminde en çok sattığımız ürünler günlük kadın kıyafetleri oldu. Bu sezon elbise ve bluzlarda kullandığımız vegan kumaşlarla da sağlığa ve şıklığa ne kadar önem verdiğimizi göstermiş olduk. Kadınlar için ne yapsak az” dedi.

 

AÇILIŞTAN KARELER

yorum Yap