'Ünlüyüm diye geçinip çok büyük paralar kazanıyorlar' -Süper Kulüp

29 Ekim 2020 - 14:28

‘Ünlüyüm diye geçinip çok büyük paralar kazanıyorlar’

Kısa süre önce yeni şarkısı ‘Tenkit’ çıkan Günsu İnce, “Sektörde var olup olmamak artık aranjör bir sevgilin olmasına bağlı. Ne kadar emek verirsek verelim, ne kadar iyi bir ekiple çalışırsak çalışalım, hatta ne kadar zor şartlarda para harcarsak harcayalım; bir şey fark etmiyor ve gördüğüm kadarıyla bu işler böyle yürümüyor” diyerek, çarpıcı bir açıklamaya imza attı.

‘Ünlüyüm diye geçinip çok büyük paralar kazanıyorlar’
Son Güncelleme :

18 Eylül 2020 - 14:59

1

Kısa süre önce yeni şarkısı 'Tenkit' çıkan Günsu İnce, "Sektörde var olup olmamak artık aranjör bir sevgilin olmasına bağlı. Ne kadar emek verirsek verelim, ne kadar iyi bir ekiple çalışırsak çalışalım, hatta ne kadar zor şartlarda para harcarsak harcayalım; bir şey fark etmiyor ve gördüğüm kadarıyla bu işler böyle yürümüyor" diyerek, çarpıcı bir açıklamaya imza attı.

2

Bir dönemin en ünlü mankenlerinden Aysu Baçeoğlu, AVM'de uzun süre sohbet edip yemek yediği kardeşi Günsu İnce’yi kalpten desteklediğini söyledi.

3

Günsu İnce’nin zor bir sektörde var olmaya çalıştığını belirten Baçeoğlu, "Sektörün içinde var olan ve olacak olan tüm isimler topluma örnek olmalıdır. 7'den 70'e herkesin takip ettiği insanlar çok daha dikkatli olmalı ve örnek teşkil etmeli. Kız kardeşim Günsu bu anlamda görgüsüyle, terbiyesiyle, bakış açısıyla ve müzik sektörüne vereceği emeklerle bir çok kişiye örnek teşkil edecek. Ben de sonuna kadar destekleyeceğim" dedi.