Süper Kulüp | Magazin | Müzik| Borsa | Dedikodu | Cemiyet | Influencer |

VADİ AÇIKHAVA SAHNESİNDE BİR EFSANE: SELDA BAĞCAN

Atlantis Yapım’ın İstanbul’a kazandırdığı en genç açık hava sahnesi Vadi Açıkhava,
24 Ağustos Cumartesi akşamı müziğimizin dünya çapındaki ismi Selda Bağcan’ı ağırlıyor

VADİ AÇIKHAVA SAHNESİNDE BİR EFSANE: SELDA BAĞCAN
1731
14 Ağustos 2019 - 2:35

Atlantis Yapım’ın İstanbul’a kazandırdığı en genç açık hava sahnesi Vadi Açıkhava,
24 Ağustos Cumartesi akşamı müziğimizin dünya çapındaki ismi ’ı ağırlıyor

Bu yazın başında açılan ve kısa sürede ünlü yıldızların gözde mekanı haline gelen, İstanbul’un en genç açık hava sahnesi Vadi Açıkhava, orman kıyısındaki muhteşem atmosferiyle birbirinden ünlü sanatçıları hayranlarıyla buluşturmaya devam ediyor.

 

Hiçbir kategoriye girmeyen eşsiz sesi ve benzersiz yorumuyla tüm dünyada geniş bir hayran kitlesine sahip olan efsanevi sanatçı , 24 Ağustos Cumartesi Vadi Açıkhava sahnesinde uzun süre konuşulacak bir verecek.

Dünya basınında hakkında övgü dolu sayısız yazı yazılan, müziği ve siyasi duruşu ile farklı kategorilerde incelenen Avrupa ve Amerika sahnelerinden sonra İstanbul’daki hayranlarıyla buluşuyor. ABD’de The Times gazetesinde yayınlanan “Dünya Müziğinde Yaşayan Efsane ve Tarihi Kadın Şarkıcılar” listesindeki 81 ismin arasına “Efsane Anadolu Şarkıcısı” olarak adını yazdıran Bağcan; İngiltere’de ise ünlü Rolling Stones dergisinin “100 Yılın En İyi 100 Kadın Vokali” listesinde yer alıyor.

24 Ağustos Cumartesi gecesi ’a, Bağcan Ailesi’nin yetenekli müzisyenleri de eşlik edecek. Serenad Bacan, Sonat Bağcan ve Seda Bağcan büyük ustanın sahnesine konuk olarak onunla unutulmaz düetlere imza atacaklar.

Süper Kulüp Magazin © 2013 Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.